Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie >>KLIKNIJ TUTAJ<<


FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA  
_
Szanowny Panie!
_Hipokryzja zwolenników aborcji nie zna granic - z jednej strony świętują oni Boże Narodzenie - czas radości, rodzinnej bliskości i wyrażania miłości, z drugiej - chcą dostępu do aborcji, czyli jednej z najokrutniejszych form zabijania najbardziej niewinnych istot, czyli dzieci.

_Tę hipokryzję należy ujawniać! Dlatego w przeddzień Wigilii w 7 miastach Polski: Warszawie, Lublinie, Puławach, Andrychowie, Katowicach, Ustroniu, i w Rudzie Śląskiej zorganizowaliśmy pikiety antyaborcyjne, w czasie których pokazywaliśmy zdjęcia ofiar aborcji, czyli tych, którym nie pozwala się na radość, spotkanie z bliskimi, normalne życie. Niestety, dzieci zabija się codziennie. A aborcji dokonują także ci, którzy zasiadają do wigilijnego stołu.

OBRAZ - odtwórz film z pikiety zorganizowanej
przed świętami w Warszawie


_Walka na froncie antyaborcyjnym i antydewiacyjnym jest wciąż potrzebna - ale nasza Fundacja rośnie w siłę! W zaledwie 4 miesiące zorganizowaliśmy ponad 110 pikiet przeciwko aborcji, na 7 kursach przeszkoliliśmy ponad 100 osób, a w 7 miastach stanęła wystawa Stop Dewiacji. Wciąż powstające nowe komórki (w ostatnich tygodniach w aż 5 nowych miastach) pokazują rosnące zaangażowanie w podejmowane przez naszych wolontariuszy działania.

_Ataki ze strony zwolenników aborcji i środowisk LGBT są coraz bardziej agresywne. Chcemy powstrzymać tę falę nienawiści wobec życia i rodziny. Chcemy ochronić Pana i Pana Bliskich przed lewicową inwazją. W samym grudniu zorganizowaliśmy 25 akcji przeciwko aborcji.

_Dostaliśmy też informację z sądu rejonowego w Kielcach, że skazano pierwszych uczestników "czarnego protestu", którzy niszczyli ustawioną na kieleckim rynku wystawę "Stop dewiacji".  Konrad M. oraz Martyna K., którzy demolując ekspozycję próbowali zaprowadzać homocenzurę, zapłacą po 300 zł mandatów, a do tego po 80 zł dodatkowych kosztów sądowych. Środowiska lewicowe i liberalne od lat starają się zakłamywać prawdę o szkodliwości homoseksualnego stylu życia i narzucać społeczeństwu wyłącznie swój fałszywy przekaz. Wyrok kieleckiego sądu to zdecydowany krok w stronę ochrony wolności słowa w Polsce, a także ograniczenia bezkarności lewicowych wandali. Kolejna rozprawa w sprawie pozostałych sprawców odbędzie się 13 stycznia.

OBRAZ - kary dla ludzi niszczących plakaty
wystawy STOP DEWIACJI


_
Szanowny Panie!

_Podejmowanie skutecznych akcji i działanie na szerokim polu w wielu miejscach w Polsce jest możliwe dzięki wsparciu dobrych ludzi. Liczymy na Pańską ofiarność także w nadchodzącym roku. Już planujemy kolejne pikiety pod szpitalami i na ulicach, wystawy w nowych miastach i prelekcje. Jednak pociągają one za sobą konkretne koszta. Prosimy o wsparcie działań dla życia i rodziny poprzez wpłacenie 25, 50, 100 zł lub dowolnej innej kwoty.
 
_Dziękujemy z góry za Pańskie zaangażowanie!
Kaja Godek - jeżeli ten obraz nie
wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd
obrazów.__Z poważaniem,

Podpis Kai Godek -
jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w
ustawieniach podgląd obrazów.

__KAJA GODEK
__z zespołem Fundacji Życie i Rodzina

PS
Działamy z ludźmi i dla ludzi. Przed nami nowy rok pracy, a w nim nowe wystawy, kursy i pikiety. Tylko od hojności naszych darczyńców zależy, czy nasza walka będzie mogła być kontynuowana.

.
INWESTUJ W WARTOŚCI

DANE DO PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:
NAZWA ODBIORCY:
TYTUŁEM:

PRZELEWY ZAGRANICZNE IBAN:
KOD SWIFT:

26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

PL26114020040000320276153171
BREXPLPWMBK


SYSTEMY PRZELEWÓW ON-LINE

Przelewy tPay.com - jeżeli ten obraz nie
wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd
obrazów.

Niektóre programy do poczty e-mail blokują linki zewnętrzne systemów transakcyjnych. W takiej sytuacji prosimy o skorzystanie z linków dostępnych na naszej stronie w dziale INWESTUJ W WARTOŚCI.LOGO  Fundacja Życie i Rodzina
   ul.Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa
   REGON: 363635310, NIP: 1182118534, KRS: 0000598904
Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie >>KLIKNIJ TUTAJ<<

Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji o działalności Fundacji Życie i Rodzina.
Jeśli chcesz wypisać się z newslettera, napisz na: kontakt@zycierodzina.pl.