Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, należy skorzystać z linku - wersja przeglądarkowa
FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA


  

Szanowna Pani,
Droga Obrończyni Życia Dzieci!

Na wstępie mojego listu pragnę Pani serdecznie podziękować za odpowiedź na prośbę zawartą w poprzedniej wiadomości. Dziękuję za poparcie petycji o złożenie mandatu przez posła Grzegorza Matusiaka - odpowiedzialnego za blokowanie projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ. Na chwilę obecną petycję podpisało 3113 osoby i liczba ta stale rośnie. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że tak samo jak Pani, również ogromna rzesza ludzi nie zgadza się z obowiązywaniem przesłanki eugenicznej w polskim prawie. Obywatele nie mogą patrzeć na obojętność posła przewodniczącego podkomisji, który w sposób rażący zaniedbuje swoje obowiązki!


#ZatrzymajAborcję

Cały czas można wysłać list do posła Matusiaka z żądaniem, aby złożył mandat posła na Sejm RP i zrezygnował z jakichkolwiek prac w podkomisji oraz w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Jak to uczynić? Wchodząc na stronę oraz rozsyłając znajomym link: http://www.twojepetycje.pl/petycje/grzegorz-matusiak-za-biernosc-ws-aborcji-do-dymisji/ Proszę tylko spojrzeć, jak w ciągu kilku dni wzrosło zainteresowanie obywateli niepokojącą postawą posła PiS! W tak krótkim czasie swoje poparcie wyraziło kilka tysięcy osób! Z tego względu proszę, aby w dalszym ciągu informowała Pani osoby ze swojego środowiska o możliwości podpisania powyższej petycji.


Szanowna Pani,


W miniony weekend ulicami stolicy przeszedł Narodowy Marsz Życia. Byliśmy tam obecni. Miałam okazję publicznie podziękować wszystkim, którzy wyrażając swoją niezgodę na obecnie obowiązujące prawo dopuszczające zabijanie poczętych dzieci złożyli swój podpis pod projektem #ZATRZYMAJABORCJĘ i tym, którzy zbierali podpisy. Przypomniałam też władzom, że nic nie zwalnia ich od odpowiedzialności za uchwalenie projektu. Zachęcam Panią do wysłuchania całego wystąpienia:


Chcę Pani również powiedzieć, że Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina stanęli na trasie Narodowego Marszu Życia pokazując prawdę o osobie obecnie skutecznie blokującej ochronę życia dzieci niepełnosprawnych. Marsz był świetną okazją, aby dotrzeć do ludzi nieświadomych poczynań posła Matusiaka oraz całego Prawa i Sprawiedliwości. Przechodnie z zainteresowaniem kierowali uwagę na baner wskazujący jednoznacznie na Grzegorza Matusiaka, jako współodpowiedzialnego za zabicie ponad 800 dzieci. Statystycznie właśnie tyle ich zginęło od kiedy objął stanowisko przewodniczącego podkomisji ds. #ZATRZYMAJABORCJĘ. Proszę samemu obejrzeć reakcje uczestników marszu:


#ZatrzymajAborcję

Szanowna Pani,

działamy bardzo aktywnie i walczymy o zapewnienie prawnej ochrony życia poczętego. Już niebawem poinformuję Panią o naszych kolejnych działaniach w obszarze obrony życia i rodziny.


Pozdrawiam Panią serdecznie w niezwykle pracowitym czasie,
KajaGodek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Podpis Kai Godek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.
Kaja Godek
Inicjatywa
#ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl

 


PS. Razem tworzymy potężną siłę. Masowe poparcie dla kolejnych petycji, akcje uliczne, mobilizacja dobrych ludzi wokół obrony życia. Wciąż można rozesłać ten link: http://www.twojepetycje.pl/petycje/grzegorz-matusiak-za-biernosc-ws-aborcji-do-dymisji/, aby jak najwięcej osób zareagowało na bierność posła Matusiaka. Dziękuję za Pani zaangażowanie na rzecz najmniejszych i najsłabszych - poczętych dzieci.
OBRAZ- inwestuj w wartości


WSPIERAJ
KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:
26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH

IBAN: PL26114020040000320276153171
KOD SWIFT: BREXPLPWMBK

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z SYSTEMÓW PRZELEWOWYCH ON-LINE
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Niektóre programy do poczty e-mail blokują linki zewnętrzne systemów transakcyjnych.
W takiej sytuacji należy skorzystać z linku -
Inwestuj w wartości

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, należy skorzystać z linku - wersja przeglądarkowa

Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie raportów z działalności Fundacji Życie i Rodzina.
Jeśli chcesz wypisać się z newslettera, kliknij w link.


  Fundacja Życie i Rodzina OBRAZ - logo ŻiR
   ul.Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa
   REGON: 363635310, NIP: 1182118534, KRS: 0000598904