Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, należy skorzystać z linku - wersja przeglądarkowa
FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA


  

Szanowna Pani,
Droga Obrończyni Życia Dzieci!

Na początku poprzedniego miesiąca pisałam do Pani w sprawie otrzymanego pozwu od 16 aktywistów LGBT, którzy domagają się przeprosin za słowo „zboczony”. Rzekomo obraża ono homoseksualistów… Te 16 osób publicznie i otwarcie przyznających się do swoich preferencji seksualnych postanowiło zniszczyć każdego, kto ośmieli się mówić prawdę.


Cała sprawa zaczęła się już w październiku ubiegłego roku, kiedy to media obiegła wiadomość, że homoaktywiści zorganizowali się i złożyli w sądzie pozew. Początkowo miałam nadzieję, że to tylko medialna nagonka i cała sprawa wkrótce ucichnie, jednak się myliłam. Po kilku tygodniach pozew dotarł i do biura Fundacji ŻiR.


Aby o całej sytuacji powiadomić opinię publiczną, uruchomiliśmy stronę http://www.homopozew.pl. Znajdzie Pani na niej m.in. skan pozwu, który otrzymałam od działaczy LGBT oraz filmik z fragmentem wypowiedzi, za którą jestem pozwana. Proszę sobie wyobrazić, że te same osoby – 16 przedstawicieli ruchu homoseksualnego - usiłują po raz kolejny zamknąć mi usta! Wysłali kolejne pismo, w którym domagają się usunięcia ze strony informacji o pozwie, tłumacząc, że ujawnienie treści pozwu jest rzekomo naruszeniem ich dóbr osobistych oraz dobrego imienia!


Powodowie to osoby ze środowiska homolobby, które na co dzień w przestrzeni publicznej obnoszą się ze swoimi preferencjami seksualnymi, a teraz nagle czują się urażone. Co za brak spójności! Czy pamięta Pani jeszcze, jak w październiku organizowali konferencje prasowe, na których opowiadali, co napisali w pozwie? Wtedy mówili, co jest w dokumencie, teraz chcą, abyśmy zdjęli go ze strony! Oni boją się prawdy…


#ZatrzymajAborcję

Szanowna Pani!

W krótkim czasie po podpisaniu przez prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego – tzw. Karty LGBT+ na zaproszenie Centrum Życia i Rodziny pojawiliśmy się pod Ratuszem Miasta st. Warszawy z grupą zaniepokojonych rodziców i pozostałych mieszkańców, aby zaprotestować przeciwko decyzji prezydenta stolicy. Nie zgadzamy się na wpuszczenie do szkół tzw. „edukatorów” seksualnych. Mówimy: „ręce precz od naszych dzieci”!

Zapraszam Panią do odsłuchania mojego krótkiego wystąpienia podczas tego wydarzenia:


#ZatrzymajAborcję

Nie zgadzamy się na naruszenie tak intymnej sfery najmłodszych dzieci, nie chcemy nauczania ich o związkach jednopłciowych jako o czymś normalnym. Mówimy stanowcze NIE dla wszelkich dewiacji i wynaturzeń w szkole i w każdym innym miejscu!


#ZatrzymajAborcję

Szanowna Pani!

Chciałam Panią poinformować, że kolejną osobą, która zaczęła mnie straszyć pozwem za mówienie prawdy jest europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski. Publicznie wyraził ten postulat na Twitterze następującymi słowami:


#ZatrzymajAborcję

Skąd taka reakcja? Otóż w 2010 roku Zdzisław Krasnodębski napisał w „Rzeczpospolitej: Nie chcę Polski, w której homoseksualiści byliby prześladowani i nie mogli żyć w związkach prawnie uregulowanych. Udzielając kilka dni temu wywiadu dla tygodnia „Do Rzeczy” podtrzymał swoją wcześniejszą wypowiedź o konieczności prawnego uregulowania homozwiązków. Asekurował się co prawda, mówiąc także, że uważa się za obrońcę cywilizacji, ale w kolejnych zdaniach przychylał się do realizacji tego istotnego dla ruchu LGBT postulatu.


#ZatrzymajAborcję

Co tak rozzłościło Zdzisława Krasnodębskiego? Cytowanie jego własnych słów i komentarz, że PiS planuje realizować postulaty LGBT – w świetle tych słów, zupełnie uzasadniony. W nowym "Do Rzeczy" kolejny dowód, że PiS planuje realizować postulaty LGBT. Po legalizacji homozwiązków dokończy Rabiej&s-ka wprowadzając adopcję dzieci przez gejów. I nie chce słyszeć, że to atak na PiS. Po prostu mówię jak jest. – napisałam na Twitterze.

Europoseł Zdzisław Krasnodębski jest wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego. Reprezentuje w Brukseli Prawo i Sprawiedliwość. To właśnie ta partia przedstawia się ostatnio jako obrońcy tradycyjnego ładu społecznego. Jednak słowa prof. Krasnodębskiego pokazują, że jest wizerunek obrońców rodziny ma się nijak do planów politycznych tego ugrupowania.

Szanowna Pani!

Czy wie Pani, że śluby homoseksualistów zostały w Wielkiej Brytanii zalegalizowane przez Torysów? Była to partia podobna do PiS – konserwatywna w retoryce, jednak stopniowo ustępująca pola przed agresywnymi lewicowymi lobby. Z miesiąca na miesiąc i z roku na rok przeszła ona na pozycje centrolewicowe, a następnie wprowadziła możliwość zawierania małżeństw przez gejów i lesbijki. Wypowiedź prof. Krasnodębskiego może być traktowana jako prognostyk podobnej sytuacji w Polsce…

Ja jednak zapewniam Panią, że nie ustąpimy nawet na krok przed żądaniami homolobby i nie spełnimy żadnego ich ultimatum. Gdy dojdzie do procesu z europosłem Krasnodębskim, udowodnimy w sądzie swoje tezy.


Abyśmy mogli podołać kolejnym wyzwaniom, przed którymi stajemy, potrzebujemy wsparcia finansowego. Stąd mój apel do Pani o przekazanie darowizny na walkę o prawdę.


Zwracam się do Pani o dar serca w wysokości 40, 70, 130 zł lub dowolną inną kwotę, którą uzna Pani za stosowną.


Z góry dziękuję za Pani hojność!


Z pozdrowieniami,
KajaGodek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Podpis Kai Godek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.
Kaja Godek
Inicjatywa
#ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl

 


PS. Dziękuję za Pani dotychczasowe zaangażowanie. Jesteśmy silni siłą naszych Przyjaciół. Dobrze jest wiedzieć, że jest Pani jednym z nich.
OBRAZ- inwestuj w wartości


WSPIERAJ
KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:
26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH

IBAN: PL26114020040000320276153171
KOD SWIFT: BREXPLPWMBK

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z SYSTEMÓW PRZELEWOWYCH ON-LINE
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Niektóre programy do poczty e-mail blokują linki zewnętrzne systemów transakcyjnych.
W takiej sytuacji należy skorzystać z linku -
Inwestuj w wartości

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, należy skorzystać z linku - wersja przeglądarkowa

Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie raportów z działalności Fundacji Życie i Rodzina.
Jeśli chcesz wypisać się z newslettera, kliknij w link.


  Fundacja Życie i Rodzina OBRAZ - logo ŻiR
   ul.Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa
   REGON: 363635310, NIP: 1182118534, KRS: 0000598904