Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, należy skorzystać z linku - wersja przeglądarkowa
FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA


  

Szanowna Pani,
Droga Obrończyni Życia Dzieci!

Lewica przypuściła bezpardonowy atak na inicjatywę #StopLGBT! Używa wszelkich sił i środków do tego, aby zniszczyć rozwijający się projekt, a przede wszystkim – aby uniemożliwić zbieranie pod nim podpisów! Lobby homoseksualne jest przerażone faktem, że pod obrady Sejmu może wejść projekt stawiający tamę wulgarnym paradom na ulicach. Przecież w państwach, które wcześniej kolonizowali, nie napotykali takiego oporu!


No właśnie... Czy zastanawiała się Pani kiedyś, dlaczego homoaktywiści szli na Zachodzie od sukcesu do sukcesu, aż w końcu opanowali praktycznie całą sferę publiczną?


Działo się tak przede wszystkim dlatego, że panowały fałszywe przekonania co do ich rzeczywistych celów oraz metod działania. Wielu dobrych ludzi uważało, że najlepsze, co można zrobić, to ustąpić środowiskom LGBT w kilku sprawach, aby przestali stawiać kolejne żądania. Strategia ta dawała wrażenie pozornego uciszenia światopoglądowego sporu, pozwalała też osiągnąć krótkie okresy spokoju społecznego. Jednak gdy obrońcy rodziny ustępowali, homolobby przychodziło po realizację kolejnych swoich postulatów, potem kolejnych i tak bez końca. Zawsze działo się to w atmosferze napięć społecznych i wprowadzało bolesne podziały między ludźmi.


Dziś w Europie niepokoje ustały. Pokój ten ma jednak swoją cenę. W dniu parady równości w Londynie na budynkach państwowych i wozach policyjnych powiewają sześciokolorowe flagi, a we Włoszech wprowadza się przepisy nakładające karę grzywny lub nawet więzienia za krytykę LGBT. Europa uległa ideologicznym agresorom.


W Polsce jesteśmy obecnie na wczesnym etapie tej drogi, jaką przeszły kraje Zachodu, jesteśmy jednak mądrzejsi o przykłady Wielkiej Brytanii, Włoch i innych państw, gdzie lobby LGBT pokazało swoją siłę. Nie chcemy powtórzyć błędów tamtych narodów, dlatego zamiast czekać, aż i u nas zajdą procesy akceptacji i przyzwyczajenia do homopropagandy, bierzemy się do konkretnej pracy.


Właśnie to działanie jest wściekle atakowane przez lewicę, bo daje ono bardzo dobre efekty.


W ostatnich dniach „Gazeta Wyborcza” rozpoczęła regularne szczucie na inicjatywę „Stop LGBT”. Właściwie nie ma dnia, aby nie atakowała projektu. Krytykuje go zarówno w wydaniu ogólnopolskim, jak i w licznych wydaniach lokalnych. Szczególną złość na Czerskiej budzi fakt, że w inicjatywę włącza się wielu katolików. Jak wiadomo, GW chciałaby, aby wierni Kościoła Katolickiego nie angażowali się w życie publiczne, a najlepiej w ogóle zrzekli się prawa do uczestnictwa w akcjach społecznych. Redaktorzy z Czerskiej wprost marzą o takim Kościele!


Czy wie Pani, że przez ostatni tydzień podwładni Adama Michnika zamienili się w prawdziwych detektywów? Z podziwu godną determinacją tropią, w których parafiach i diecezjach wierni zbierają podpisy w rejonie kościołów. Relacje z tych zbiórek są podawane w tonie skandalu!


W ślad za „Wyborczą” poszli anonimowi aktywiści LGBT, którzy rozpoczęli akcję pt. „Atlas Nienawiści”. W internecie stworzyli mapę parafii, gdzie wierni zbierają podpisy. Z przerażeniem piszą, że wg ich szacunków może to być nawet tysiąc parafii w całej Polsce! Naciskają także na duchowieństwo, aby księża i biskupi nie wyrażali zgody na zbieranie podpisów po Mszach Świętych, bo to właśnie wtedy jest najlepsza okazja, aby jak najwięcej osób mogło złożyć swój podpis.


Czy potrafi Pani sobie wyobrazić, że aktywiści LGBT wpadli na pomysł, aby poskarżyć się do Komisji Europejskiej na te parafie, które pozwalają zbierać podpisy...? Donoszenie za granicę na własnych rodaków jest czymś tak odrażającym, że trudno wyobrazić sobie gorszy upadek...


Droga Pani!


Z pewnością sama Pani widzi, jak wielkim przekłamaniem jest nazywanie listy miejsc do zbiórki atlasem „nienawiści”. Przecież ratowanie ludzi ze szponów homoideologii to nie jest nienawiść, ale właśnie wyraz życzliwości wobec osób, które pogubiły się w życiu! Inicjatywa #StopLGBT zabezpiecza dzieci i młodzież przed przenikaniem w struktury ruchu homoseksualistów. Każdy, kto podpisuje projekt, wyraża w ten sposób troskę o młode pokolenie, pokazuje też, że nie zgadza się na kpinę z ochrony rodziny, jaką są kolejne parady LGBT w naszej przestrzeni publicznej.


Właśnie tego spokojnego, ale zdecydowanego działania nie mogą znieść lobbyści LGBT wraz ze swoim największym sprzymierzeńcem – „Gazetą Wyborczą”. Dziennik Agory ma konkretny cel: wystraszyć ludzi tak bardzo, aby wycofywali się ze zbierania podpisów. W ten sposób chcą sprawić, aby inicjatywa #StopLGBT nie zebrała 100 tysięcy podpisów i w ogóle nie została skierowana do prac w Sejmie. Piętnują też konkretne osoby zaangażowane w pomoc naszej akcji, aby osoby te zaczęły się odcinać od projektu! Czy można wyobrazić sobie większą perfidię...???


Szanowna Pani!


Musimy zintensyfikować działania, aby nie oddać pola homolobby.


Wolontariusze Fundacji są na ulicach, aby da obywatelom możliwość podpisania się pod projektem. W ostatnich dniach odbyły się zbiórki m.in. na targu w Żywcu, na popularnej warszawskiej „Patelni” koło Metra Centrum, zbieraliśmy też podpisy w trakcie kontrmanifestacji do marszu LGBT, jaki przechodził ulicami Katowic i w wielu innych miejscach w całym kraju. Staramy się nie przegapić żadnej dobrej okazji do poszukiwania poparcia dla naszego wspólnego projektu.


Chcemy też wdrożyć dodatkowe metody mobilizowania Polaków do organizowania zbiórek. Dlatego planujemy:


  • zwiększyć liczbę materiałów zbiórkowych rozsyłanych pocztą tradycyjną po Polsce,

  • rozesłać dodatkowe informacje do osób zbierających podpisy, aby przypomnieć im, że czas działać,

  • uruchomić call center, aby zmobilizowało jeszcze więcej osób do wspólnej zbiórki.


Wszystkie te działania kosztują, a ich koszty będziemy mogli pokryć tylko jeśli otrzymamy wsparcie od dobrych ludzi – takich jak Pani. Dlatego proszę Panią o pomoc finansową w tych ważnych i pilnych przedsięwzięciach.


35, 70, 120 złotych lub dowolna inna wybrana przez Panią kwota będzie nieocenioną pomocą w intensywnych działaniach na rzecz inicjatywy #StopLGBT, jakie podejmuje obecnie cały zespół oraz wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina.


Mocno wierzę, że z Pani pomocą przetrwamy zmasowany atak lewicy i doprowadzimy nasz wspólny projekt do szczęśliwego finału!


Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie!


KajaGodek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Podpis Kai Godek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.
Kaja Godek
Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
Inicjatywa #StopLGBT
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl

 


OBRAZ- inwestuj w wartości


WSPIERAJ
KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:
26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH

IBAN: PL26114020040000320276153171
KOD SWIFT: BREXPLPWMBK

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z SYSTEMÓW PRZELEWOWYCH ON-LINE
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Niektóre programy do poczty e-mail blokują linki zewnętrzne systemów transakcyjnych.
W takiej sytuacji należy skorzystać z linku -
Inwestuj w wartości

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, należy skorzystać z linku - wersja przeglądarkowa

Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie raportów z działalności Fundacji Życie i Rodzina.  Fundacja Życie i Rodzina OBRAZ - logo ŻiR
   ul.Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa
   REGON: 363635310, NIP: 1182118534, KRS: 0000598904