Projekt #STOPdewiacji

Niedawna akcja środowisk homoseksualnych mająca doprowadzić do skazania łódzkiego drukarza za odmowę druku materiałów dla organizacji LGBT to fragment szerokiej ofensywy prowadzonej wobec rządów i zwykłych obywateli wielu państw. Zarówno w sferze politycznej jak i kulturowej organizacje gejów i lesbijek prowadzą kampanię mającą na celu przekonanie, że homoseksualizm jest różnorodnością, którą powinniśmy zaakceptować, a nawet afirmować.

Postanowiliśmy pokazać fakty o homoseksualizmie i praktyczne skutki realizacji postulatów lobby LGBT. Chcemy, aby prawda o tym, co próbuje się przedstawić jako jedną z norm, dotarła do jak najszerszej publiczności. Służy temu wystawa „Stop Dewiacji”, z której bannery prezentujemy poniżej. Zawierają one m.in. dane pozyskane z badań naukowych przeprowadzonych przez Family Research Institute w stanie Kolorado, USA.

Jeśli chcesz, aby w Twojej okolicy stanęła taka wystawa – skontaktuj się z nami: fundacja@zycierodzina.pl

 

 
Między 70 a 78% homoseksualistów choruje na choroby przenoszone drogą płciową. Jednocześnie między 25 a 39% homoseksualistów jest nosicielami pasożytów układu pokarmowego. W 2012 roku homoseksualiści stanowili 55% przypadków zarażeń wirusem HIV w USA.
 
Dane te pochodzą z badań przeprowadzanych przez Family Research Institute, a także corocznych raportów amerykańskiego Centrum ds. Kontroli Chorób (Center for Disease Control).
 
Więcej informacji  na stronie Family Research Institute: 
Przeprowadzona w 1983 roku analiza 518 morderstw motywowanych seksualnie, które miały miejsce w USA w latach 1966-1983, wykazała, że 350 ofiar (68%) zostało zamordowanych przez osoby praktykujące akty homoseksualne. Jednocześnie aż 44% morderców (19 z 43) stanowili homoseksualiści lub biseksualiści.

W 1989 roku przeprowadzono badanie obejmujące 4340 dorosłych mieszkańców pięciu obszarów metropolitalnych, w którym wykazano, że homoseksualiści byli znacznie częściej aresztowani za przestępstwa seksualne, a także znacznie bardziej skłonni do popełnienia zabójstwa niż osoby heteroseksualne.
 
Więcej informacji na stronie Family Research Institute:
W 1994 roku dr Paul Cameron przeprowadził przełomowe badanie, podczas którego skatalogowano 6737 nekrologów z 18 amerykańskich czasopism dla homoseksualistów. Wyniki zostały porównane z nekrologami ze zwyczajnych gazet, w których średnia wieku zmarłych była porównywalna ze średnimi krajowymi. W wyniku badania ustalono, że żonaci mężczyźni dożywali przeciętnie 75 lat, a 80% dożywało starości (wiek powyżej 65 lat). W przypadku heteroseksualnych kawalerów i rozwodników przeciętna długość życia wynosiła 57 lat, a 32% dożywało starości. Zamężne kobiety dożywały przeciętnie 79 lat, a 85% umierało w wieku podeszłym. Panny i rozwódki dożywały przeciętnie wieku 71 lat, a 60% z nich dożywało starości.
 
Tymczasem, jedynie 2% homoseksualistów dożywało wieku podeszłego (powyżej 65 lat). W przypadkach, gdy przyczyną śmierci była choroba AIDS przeciętnie dożywali oni 32 roku życia, a w przypadku pozostałych 829 gejów był to wiek 42 lat. Przeciętna długość życia 163 lesbijek wyniosła 44 lata, a jedynie 20% z nich dożyło starości.

Więcej informacji  na stronie Family Research Institute: 

Przeprowadzone w 1984 roku w Los Angeles badanie przeprowadzone na grupie 3132 dorosłych wskazało, że 3,8% mężczyzn i 6,8% kobiet padło w dzieciństwie ofiarą napaści seksualnej. Aż 35% ataków miało charakter homoseksualny.

W podobnym badaniu przeprowadzonym w 1985 roku przez Los Angeles Times na grupie 2628 osób ustalono, że około 40% przypadków molestowania seksualnego miało charakter homoseksualny.

Również badania przeprowadzone na osobach skazanych za przestępstwa seksualne wobec dzieci w USA wskazują na związek między homoseksualizmem a pedofilią:

  • Z około stu pedofilów osadzonych w 1991 roku w Massachusetts Treatment Center for Sexually Dangerous Persons - 1/3 miała skłonności heteroseksualne, 1/3 homoseksualne i 1/3 biseksualne.

  • Badanie przeprowadzone w 1984 roku w stanie Vermont na 161 nieletnich przestępcach seksualnych wskazało, że 35 z nich (22%) było homoseksualistami.

  • Spośród 91 pedofilów umieszczonych w Canada’s Kingston Sexual Behaviour Clinic w latach 1978-1984, 38 (42%) uczestniczyło w aktach homoseksualnych.

  • Spośród 52 pedofilów z Ottawy w Kanadzie z lat 1983-1985, aż 31 (60%) było homoseksualistami.

Również w badaniu przeprowadzonym w 1948 roku przez Alfreda Kinseya aż 37% gejów i 2% lesbijek przyznało się do utrzymywania relacji seksualnych z osobami poniżej 17 roku życia.


Więcej informacji na stronie Family Research Institute:
http://www.familyresearchinst.org/2009/02/child-molestation-and-homosexuality-2/

Przedstawiony cytat pochodzi z wystąpienia, jakiego Dawn Stefanowicz udzieliła 24 marca 2015 roku przed Sądem Najwyższym w USA w sprawie Obergefell v. Hodges.
 
Zapis całości wystąpienia jest dostępny na stronie: 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Przewiń do góry