Zatrzymaj telefon śmierci

Zatrzymaj telefon śmierci

Podpisz petycję do Prokuratora Generalnego i zapisz się do blokowania aborcyjnego telefonu.

Lewicowe organizacje międzynarodowe i lobby LGBT robi wszystko, aby Polki zabijały jak najwięcej własnych dzieci przez aborcję. Dlatego po ostatnim wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który potwierdził konstytucyjne prawo do życia każdego dziecka, także tego, które może urodzić się chore – lewicowe aktywistki promują nachalnie „infolinie aborcyjne” – które „pomagają” w zamordowaniu własnego dziecka…

Wojnę toczoną przeciwko dzieciom poczętym i zdrowym rodzinom mogą wygrać tylko zdeterminowani ludzie, którzy nie boją się poświęcenia. Jeśli chcesz dołączyć do wolontariuszy, którzy zablokują powszechnie dostępne telefony aborcyjne – wypełnij formularz i podpisz petycję.

Do: Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro

Szanowny Panie Ministrze!

Od kilku tygodni nieformalna grupa polskich feministek o nazwie „Aborcyjny Dream Team” chwali się mediach pomocnictwem w przeprowadzaniu nielegalnych aborcji. W celu poinstruowania kobiet, w jaki sposób można zabić poczęte dziecko uruchomiły m.in. infolinię.

Publicznie wyrażają radość z faktu, że od 22 października, kiedy to Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok delegalizujący aborcję eugeniczną, mają więcej telefonów niż zwykle i że oferują aborcyjne porady większej liczbie ciężarnych niż do tej pory.

Wnoszę, aby Prokuratura Generalna wszczęła postępowanie wobec prowadzących telefon Aborcyjnego Dream Teamu, mając na uwadze dobro, jakim jest ochrona życia wyrażona w Artykule 18 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz przepisy zabraniające pomocnictwa w przerywaniu ciąży z naruszeniem przepisów Ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży z dn. 7 stycznia 1993 r.


Z poważaniem,
……

[ninja_form id=2]

Przewiń do góry