Zwycięstwo obrońców życia w Bielsku-Białej

Prawda się obroni. Sąd dzisiaj uniewinnił Łukasza Dudę, koordynatora naszej Fundacji, który prowadzi w Bielsku-Białej pikiety antyaborcyjne, pokazujące na banerach zdjęcia zabitych dzieci. 

Działaczka lewicowej partii Razem chciała kary za pokazywanie prawdy do piekle aborcji. Dlatego w zeszłym roku, po jednej z akcji obrońców życia, złożyła zawiadomienie do prokuratury. Dzisiaj, 15 kwietnia 2019, zapadł wyrok, który jasno pokazuje, że prawda nie może być zgorszeniem – nawet jeśli jest trudna do przyjęcia.

– Czy treść, która wywołuje emocje, jest zgorszeniem? Nasze banery pokazują tylko potencjalne skutki obowiązującego w Polsce prawa, które dopuszcza aborcję. Dzieci nienarodzone wyrywane są z matek, zabijane. – mówi Łukasz Duda.

Dzięki odwadze obrońców życia prawda o aborcji, dociera do tych, którzy nie mają szansy zobaczyć jej w mediach. Tym bardziej, że polskie prawo wciąż pozwala na zabijanie dzieci z wadami genetycznymi, a obecna władza blokuje wprowadzenie dobrych rozwiązań prolife. Warto przypomnieć, że projekt #zatrzymajaborcję od kilkunastu miesięcy leży w sejmowej zamrażarce.

Też chcesz podjąć walkę o zatrzymanie aborcji? 

Dołącz do obrońców życia albo zainwestuj w wartości!