Agresja dziennikarki Gazety Wyborczej pod Trybunałem Konstytucyjnym / VIDEO

Agresja dziennikarki Gazety Wyborczej pod Trybunałem Konstytucyjnym / VIDEO

Podziel się z innymi!

Mamy nagranie, które pokazuje, że agresja dziennikarki Gazety Wyborczej w dniu ogłoszenia wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego przesłanki eugenicznej naruszyła nietykalność cielesną policjanta.

Lewicowe „elity” podniosły krzyk po zatrzymaniu dziennikarki Gazety Wyborczej przez policję. Tymczasem ujawnione filmy pokazały, że dziennikarka naruszyła nietykalność cielesną policjanta. Prezentujemy film z zachowaniem kolejnej dziennikarki Gazety Wyborczej / Wysokich Obcasów – Natalii Waloch, która pod Trybunałem Konstytucyjnym 22.10.2020 niszczy plakat pro-life wolontariusza Fundacji, a następnie zasłaniała się legitymacją prasową. Takie standardy ma Wyborcza.

To ta sama dziennikarka, która próbowała wedrzeć się na kurs pro-life: https://www.zycierodzina.pl/dziennikarka-gazety-wyborczej-probowala-rozbic-kurs-dla-obroncow-zycia-i-rodziny/

„Nie pierwszy raz widzimy, że dziennikarze GW zachowują się jak pałkarze lewicowych organizacji, a potem zasłaniają się legitymacją prasową. Dziennikarstwo Gazety Wyborczej ma tyle wspólnego z prawdziwym dziennikarstwem, co demokracja ludowa z demokracją.” – komentuje Krzysztof Kasprzak, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina.

Agresja dziennikarki Gazety Wyborczej pod Trybunałem Konstytucyjnym

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry