Bielski sąd umarza postępowanie za obronę życia!

 

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej umorzył postępowanie w sprawie pikiet antyaborcyjnych prowadzonych przez koordynatora Fundacji Życie i Rodzina Łukasza Dudę. Po złożeniu odwołania od nałożonej kary, nie było konieczności wyznaczania ani jednej rozprawy!

Sprawa dotyczyła pikiet, które miały miejsce w październiku oraz listopadzie ubiegłego roku. Takie manifestacje odbywają się regularnie w regionie Podbeskidzia już piąty rok z rzędu.

ZOBACZ: Aborcja ma twarz zabitego dziecka – pikieta w Bielsku-Białej

W tej sprawie zadziwia zachowanie policji, która reaguje na anonimowy donos w sprawie pikiety i sama wychodzi przed szereg próbując nielegalnie rozbić zgromadzenie i zastraszyć wolontariuszy. Orzecznictwo w sprawie pokazywania skutków aborcji jest jednak jasne, zatem i ta próba cenzury debaty publicznej była nieudana.

Mówimy to zawsze: my nie pokazujemy na banerach nic innego, jak tylko skutki obowiązującej w Polsce ustawy. Prawo, a raczej krwawe bezprawie, pozwala na zabijanie trojga nienarodzonych dzieci dziennie. Aborcja jest morderstwem niewinnego i bezbronnego człowieka. Kłamstwa, manipulacja, zastraszanie czy też próba cenzury nie zatrzymają pokazywania prawdy i nie odwiodą nas od walki o każde zabijane dziecko.

„Prawda, która wyzwala człowieka, to zwykle prawda, której człowiek woli nie słyszeć” – można by dodać i wyrazić nadzieję, że kiedyś wreszcie bardziej będzie oburzać wykonywanie aborcji niż pokazywanie jej straszliwych skutków…

Podziękowania za pomoc prawną dla Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Przewiń do góry