Broniliśmy Jasnej Góry i pokazywaliśmy prawdę o LGBT

W sobotę 21 sierpnia 2021 roku po raz kolejny ulicami Częstochowy przeszła homoparada. Wolontariusze Fundacji byli na posterunku, aby pokazywać prawdę o środowisku LGBT i bronić Jasnej Góry przed profanacją.

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina pojawili się w Częstochowie z kontrą do homoparady. Społeczeństwo musi znać całą prawdę o LGBT, które dąży do legalizacji homomałżeństw, homoadopcji i seksualizacji dzieci już od wieku przedszkolnego.

W tym roku było o wiele spokojniej, widocznie kampania informacyjna prowadzona przy okazji zbiórki podpisów pod projektem ustawy #StopLGBT odniosła pozytywny skutek. Ostatnie miesiące pokazały społeczeństwu agresywne i pełne nienawiści oblicze ideologii LGBT. Dochodziło do profanacji, ataków na kościoły, beszczeszczenia symboli narodowych. Ustawa która powstrzyma homopropagandę jest już w Sejmie (podpisało się pod nią ponad 140 tysięcy obywateli). Posłowie muszą zająć wobec niej stanowisko najpóźniej do 9 listopada 2021 roku.

Poniżej kilka zdjęć z kontry:


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Scroll to Top