Ludzie chętnie podpisują się pod ustawą „Stop LGBT” – relacja z Żywca

Podziel się z innymi!

Ostatnie miesiące to festiwal profanacji, obrażania katolików i agresji ze strony aktywistów LGBT. Dlatego od początku maja w całej Polsce trwają zbiórki podpisów pod ustawą „Stop LGBT”, która zahamuje propagandę homoseksualną w przestrzeni publicznej. We środę, 12 maja 2021 ludzie dobrej woli zbierali w Żywcu.

Piękna pogoda zachęca do spacerów, dlatego wolontariusze zbierający w Żywcu podpisy pod ustawą „Stop LGBT” nie mogli narzekać na brak zainteresowania. Zdecydowana większość osób chętnie podpisała się pod tym projektem. A jest on niezmiernie ważny!

Aktywiści LGBT dążą do realizacji swoich postulatów m.in. poprzez radykalne wystąpienia w przestrzeni publicznej. Są one zawsze źródłem niepokojów społecznych.

W ich trakcie dochodzi m.in. do: ekscesów o charakterze ekshibicjonistycznym, profanacji, prowokacji, lżenia symboli katolickich, duchowieństwa i świeckich wiernych. Ośmiesza się godło, flagę i inne symbole narodowe. Walczy z Kościołem i normalnością. Ważnym elementem pracy homodziałaczy jest rekrutacja dzieci i młodzieży do politycznego ruchu LGBT.

Chcemy temu wszystkiemu powiedzieć STOP!

Jeszcze dzisiaj możesz pomóc i zebrać podpisy wśród znajomych, rodziny i lokalnej społeczności. Możesz pobrać kartę i ją wydrukować, albo wypełnić formularz poniżej – skontaktujemy się z Tobą i pomożemy!

[ninja_form id=3]


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top