Chroń lubelskie finanse i dobro mieszkańców miasta – zadzwoń do radnego i wyraź poparcie dla petycji „Pilnuj budżetu”

Podziel się z innymi!

Jeśli zależy Ci na tym jak lubelscy radni wydają Twoje pieniądze, to jest okazja aby powiedzieć im to wprost! Niedługo głosowanie nad petycją „Pilnuj budżetu”, która ma zatrzymać marnowanie pieniędzy mieszkańców miasta na dotacje dla instytucji i organizacji, które popierają tzw. Strajk Kobiet oraz promują aborcję oraz ideologię LGBT. 

„W demokracji wybieramy naszych przedstawicieli we władzach, dlatego mają oni obowiązek wysłuchać żądań obywateli. Zadzwoń już dzisiaj do radnego i nakłoń do głosowania za petycją „Pilnuj budżetu” – powiedział Krzysztof Kasprzak. 

W petycji mieszkańcy Lublina sprzeciwiają się sponsorowania z budżetu miasta instytucji i organizacji, które popierają tzw. Strajk Kobiet oraz promują aborcję oraz ideologię LGBT. 

Zadzwoń do poniższych radnych, sprzeciw się finansowaniu aborcjonistów i lgbt:

Marcin Bubicz / 81 466 16 50 / mail:  marcin.bubicz@lublin.e
Zbigniew Jurkowski /  602 228 665 / mail:  zbigniew.jurkowski@lublin.eu
Grzegorz Lubaś / 81 466 16 50 / mail: grzegorz.lubas@lublin.eu
Bartosz Margul / 884 621 162 / mail: bartosz.margul@lublin.eu
Elżbieta Dados /  660 781 956 / mail: elzbieta.dados@lublin.eu
Leszek Daniewski /  603 752 573, 81 466 16 50 / mail: leszek.daniewski@lublin.eu
Piotr Choduń / 81 466 16 50 / mail: piotr.chodun@lublin.eu
Magdalena Kamińska / 609 192 379 / mail: magdalena.kaminska@lublin.eu
Stanisław Kieroński /81 466 16 50 /  mail: stanislaw.kieronski@lublin.eu
Monika Kwiatkowska /  500 286 724 / mail: monika.kwiatkowska@lublin.eu
Jadwiga Mach / 603 111 508 / mail: jadwiga.mach@lublin.eu
Marcin Nowak /  81 466 16 50 / mail : marcin.nowak@lublin.eu
Monika Orzechowska /  501 320 065 / mail: monika.orzechowska@lublin.eu
Adam Osiński /  518 448 195 / mail: adam.osinski@lublin.eu
Jarosław Pakuła /  81 466 16 50 / mail: jaroslaw.pakula@lublin.eu
Anna Ryfka / 534 224 222 / mail: anna.ryfka@lublin.eu
Dariusz Sadowski /  81 466 16 50 / mail: dariusz.sadowski@lublin.eu
Zbigniew Targoński /  81 466 16 50 / mail: zbigniew.targonski@lublin.eu
Maja Zaborowska /  697 599 525 / mail: maja.zaborowska@lublin.eu

Kilka miesięcy temu w wyniku obywatelskiego monitoringu systemu dotacji miejskich, wykazano, że Rada Miasta przeznacza ogromne sumy na dofinansowanie instytucji, które jawnie sprzeciwiają się konstytucyjnej zasadzie ochrony życia oraz zasadzie ochrony rodziny. Generowanie kosztów przez dofinansowywanie podmiotów, których działania są sprzeczne z wartościami konstytucyjnymi – nie jest celowe i nie stanowi realizacji interesu publicznego.

Lublin jest jednym z najbardziej zadłużonych miast w Polsce. Dług ten rośnie, pomimo czynionych jeszcze w 2008 roku prognoz, że będzie spadał. W czasie lockdownu, gdy wielu obywateli traci możliwość zarobkowania, marnowanie publicznych pieniędzy na szkodliwe ideologie jest szczególnie bulwersujące.

Zbiórkę podpisów pod petycją zainicjowała Fundacja Życie i Rodzina w koalicji z Stowarzyszeniem KoLiber Lublin, lubelską Młodzieżą Wszechpolską i Ruchem Narodowym Lublin. Treść petycji można znaleźć na stronie www.pilnujbudzetu.pl.


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry