Ciemna strona przemysłu szczepionkowego / VIDEO

ciemna strona przemysłu szczepionkowego

Podziel się z innymi!

Sprawa szczepionek na Covid-19 ma swoje drugie dno – wszystkie szczepionki, które stosuje się w Polsce, czerpią z aborcji. To fakty.

Żadna ze szczepionek zakupionych przez polski rząd nie powstałaby gdyby nie materiał biologiczny z zabitego dziecka. To ciemna strona przemysłu szczepionkowego. Ludzie o tym nie wiedzą, ale takie są fakty.

W przypadku preparatów firmy Astra Zeneca i Johnson&Johnson informacje o użytych liniach komórkowych można znaleźć nawet w ulotce produktu. Dla pozostałych dwóch szczepionek – firm Pfizer i Moderna – powszechnie dostępne są informacje o sposobie opracowania technologii mRNA, na której bazują te preparaty. Na liniach komórkowych z zabitego dziecka badano, jak komórki ludzkie reagują na substancję z mRNA.

Szczepionki skażone aborcją zostały zakupione za publiczne pieniądze, również za pieniądze osób, które sprzeciwiają się aborcji. Mamy prawo żądać, by nasze pieniądze nie były wydawane na podobne preparaty. Dlatego ruszyliśmy z petycją do Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego – o wycofanie szczepionek skażonych aborcją.

Więcej w rozmowie dla wRealu24:

Podpisz petycję do Ministra Zdrowia na www.wycofajcie.pl

PETYCJA wycofajcie szczepionki skażone aborcją


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry