Co ukrywają firmy farmaceutyczne? / VIDEO

produkcja w labortorium

Podziel się z innymi!

Dla tych, którzy produkują preparaty szczepionkowe ważne jest, by ich dystrybucja była jak najszersza, a zysk jak największy. Jednak proces produkcji chcą zachować dla siebie, ukrywając przy tym niewygodne fakty. Co ukrywają firmy farmaceutyczne?

Firmy farmaceutyczne w procesie testów i produkcji szczepionek korzystają z odrażających praktyk, które próbują usprawiedliwiać dobrem społecznym. Linie komórkowe, które są wykorzystywane podczas opracowywania szczepionek, zostały wyprowadzone z komórek pobranych od dzieci podczas aborcji. Fakt ten jest przemilczany i niechętnie ujawniany przed opinią publiczną.

Zobacz materiał w Mediach Narodowych:

Nie możemy milczeć, politycy muszą usłyszeć głos obywateli! Podpisz się na www.wycofajcie.pl i podaj petycję dalej!

PETYCJA wycofajcie szczepionki skażone aborcją

11 września byliśmy pod Ministerstwem Zdrowia i modliliśmy się o wycofanie szczepionek mających związek z aborcją. Kontynuujemy akcję i zapraszamy na 2. Publiczny Różaniec do Warszawy 18 września godz. 18:00 pod Ministerstwem Zdrowia.

2. Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją, 18 września godz. 18:00 pod Ministerstwem Zdrowi


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry