Częstochowa zbiera podpisy pod inicjatywą #StopLGBT

Podziel się z innymi!

Tylko jednego wrześniowego dnia udało się zebrać 450 podpisów pod projektem ustawy zakazującej tzw. „parad równości”. Podobne zbiórki trwają w całym kraju, a każdego dnia w biurze Fundacji Życie i Rodzina pojawiają się nowe koperty z wypełnionymi kartami poparcia obywatelskiej inicjatywy #StopLGBT.

W całej Polsce trwają podobne zbiórki – pod parafiami, na targowiskach i na placach miast. To co najbardziej cieszy to spontaniczna odpowiedź ludzi, którzy najlepiej rozumieją jakim zagrożeniem dla rodziny i społeczeństwa jest ideologia LGBT promowana podczas takich „parad”.

Podpisz petycję

Poręcza za bandytę, promuje ideologię LGBT, współpracuje ze środowiskami wrogimi wobec Kościoła! Żądamy usunięcia z KUL ks. prof. Alfreda Wierzbickiego!

Tylko jednego dnia otrzymaliśmy tyle listów z podpisanymi kartami #StopLGBT

Pomóż w zbiórce podpisów pod inicjatywą #StopLGBT

Na stronie www.LGBTstop.pl można znaleźć wszystkie potrzebne materiały dotyczące projektu ustawy, karty do zbierania podpisów oraz plakaty i bannery do wydrukowania. Każdy może się włączyć w obronę rodziny i wartości!


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry