Dołącz do obrońców życia i rodziny – terminy kursów [jesień 2019]

kursy obrońców życia i rodziny

 

kursy obrońców życia i rodziny

Ruszyły zapisy na jesienne kursy obrońców życia i rodziny. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podjąć działania na rzecz powstrzymania aborcji oraz ideologii, które zagrażają polskim rodzinom. Szkolenia odbędą się m. in. w Warszawie, Lublinie, Toruniu, Poznaniu, Krakowie, Kielcach. Zapisz się już dzisiaj. 

Trwa walka o życie nienarodzonych dzieci. Każdego dnia, w wyniku zbrodniczego procederu aborcyjnego, ginie trójka niczemu niewinnych osób. Największy odsetek stanowią aborcje z tzw. przesłanki eugenicznej – mordowane są dzieci podejrzewane o chorobę, niepełnosprawność, wadę genetyczną. W latach 2016-2018 zginęło 3231 nienarodzonych, z czego 3127 właśnie w aborcji eugenicznej. A liczba ta stale rośnie!

Ojciec święty Franciszek aborcję nazwał ludobójstwem, zaś aborcję eugeniczną nazizmem w białych rękawiczkach. Nie kto inny ale właśnie Adolf Hitler uruchomił zbrodniczą machinę zabijania wszystkich, w jego myśl, niedoskonałych. To on wprowadził na ziemiach polskich aborcję, udoskonalił eugenikę, promowaną wcześniej m.in. przez Margaret Sanger, pionierkę współczesnego feminizmu, która dążyła do eliminacji „gorszych” ludzi. Aborcja to nie „prawo”, nie „zabieg”, ale zabójstwo bezbronnego człowieka.

Fundacja Życie i Rodzina staje w obronie tych najmniejszych, uświadamia społeczeństwo, zmienia myślenie wielu osób na temat tego zbrodniczego procederu. Rozlicza też polityków z ich niespełnionych obietnic. Nie ustaje w walce o życie i normalność. W walce o zdrowe rodziny, składające się z mamy, taty i dzieci. Obnaża kłamstwa i zagrożenia kryjące się za hasłami feministycznymi i LGBT.

Oprócz organizowania akcji antyaborcyjnych, uczestniczy również w akcjach antydewiacyjnych, otwiera innym oczy na prawdę o homoseksualizmie i wynikających z niego innych dewiacji.

Fundacja Życie i Rodzina organizuje także kursy dla osób, które gotowe są włączyć się w to dzieło obrony życia, rodziny, normalności. Chcesz działać? Masz dość feministycznych haseł o „wolności wyboru” i homopropagandy? Zapisz się na kursy obrońców życia i rodziny już dziś!

TERMINY KURSÓW (JESIEŃ 2019):

2019.10.12 – Warszawa
2019.10.19 – Kraków
2019.10.26 – Kielce
2019.11.09 – Lublin
2019.11.16 – Poznań
2019.11.23 – Toruń

>>AKTUALNE KURSY I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY<<

Przewiń do góry