Dość pomagania w zabijaniu dzieci. Wystartowała obywatelska inicjatywa ustawodawcza „Aborcja to zabójstwo”

Podziel się z innymi!

Aborcjoniści za wszelką cenę chcą zabijać niewinne dzieci, chwalą się, że zabijają ich nawet 35 tysięcy rocznie! Temu zjawisku trzeba postawić tamę i wzmocnić ochronę życia w Polsce! W Narodowy Dzień Życia 24 marca 2022 przed Sejmem przedstawiciele Fundacji Życie i Rodzina ogłosili start obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Aborcja to zabójstwo”. Projekt doprowadzi do wzmocnienia ochrony życia poprzez realne uniemożliwienie pomocnictwa w aborcji i namawiania do niej ciężarnych kobiet. Celem jest zebranie co najmniej 100 tysięcy podpisów, tak aby projekt mógł trafić do Sejmu.

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji eugenicznej był sukcesem w walce o obronę życia. Aborcjoniści nie mogli się z nim pogodzić, więc zintensyfikowali morderczą propagandę – omijając prawo namawiają oraz pomagają w zabijaniu nienarodzonych dzieci. Nieprecyzyjne przepisy sprawiają, że czują się coraz bardziej bezkarni. Niedawno publicznie ogłosili, że pomagają zabijać dzieci nawet w 37. tygodniu ciąży!! Przecież te dzieci mogłyby się normalnie urodzić i żyć!

Feministki umożliwiają też zabijanie dzieci z Ukrainy. Docierają do obywatelek tego państwa, nakłaniają do aborcji i organizują do niej środki, a w rezultacie realizują politykę bliską zbrodniarzom wojennym, którzy zawsze dążą do zabijania najmłodszego pokolenia podbijanych narodów.

„Potrzeba realnej ochrony nienarodzonych”

„Obecny system prawny nie udźwignął problemu pomocnictwa w aborcji, dlatego giną kolejne dzieci, a postępowania w prokuraturach kończą się w większości umorzeniami. Feministki w ciągu roku umożliwiają zabicie tylu dzieci, ile liczyłoby kilkadziesiąt dużych przedszkoli. Potrzeba realnej ochrony nienarodzonych” – mówił Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina przedstawiając projekt.

Radykalne działania aborcjonistów sprawiają, że trzeba powiedzieć jasno: ABORCJA to ZABÓJSTWO, powstrzymać morderczą propagandę i ratować nienarodzonych. Aby projekt trafił pod obrady Sejmu, potrzeba złożyć pod ni co najmniej 100 tysięcy podpisów. Dlatego już dziś prosimy ludzi dobrej woli o wzięcie udziału w zbiórce.

Wszelkie potrzebne informacje (w tym karty do zbierania podpisów) znajdują się na stronie www.aborcjatozabojstwo.pl.


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top