Dzieci nie wolno zabijać ─ Kraków podnosi głos w obronie życia człowieka.

Znowu spotkaliśmy się w Krakowie. 20 lutego 2020 w godzinach wieczornych staliśmy przy Galerii Krakowskiej, by upomnieć się o prawa najbardziej bezbronnej grupy ludzi: o dzieci jeszcze nienarodzone.

Zgodnie z obowiązującym „kompromisem aborcyjnym” ─ w Polsce dozwolone jest zabijanie niektórych dzieci, zanim się narodzą. Przytłaczająca większość aborcji w naszym kraju to uśmiercanie dzieci podejrzewanych o chorobę lub niepełnosprawność. To praktyki eugeniczne, czysta dyskryminacja ze względu na stan zdrowia i to w najbardziej okrutnej formie ─ poprzez eksterminację niewinnych dzieci.

Staliśmy z banerami, by pokazywać prawdę ─ niewygodną i okrutną ─ że wciąż w polskich szpitalach dokonywane są aborcje, czyli mordowanie małych dzieci. Protestujemy przeciwko temu krwawemu procederowi!

Abby Johnson ujawnia praktyki przemysłu aborcyjnego

Ostatnia kilkudniowa wizyta Abby Johnson w naszym kraju odsłoniła zakrywane dotąd fakty dotyczące aborcji, również aborcji dokonywanych w Polsce. Polskie pielęgniarki, które spotkały się z Abby, ujawniły drastyczne przypadki. Kobiety opowiadały jej, jak były świadkami włożenia jeszcze żywego dziecka, urodzonego w wyniku nieudanej aborcji, do wiadra z formaliną. Dziecko utopiło się. Czy pozwolimy, by w naszych szpitalach dalej tak było?

Projekt #ZatrzymajAborcję musi zostać przyjęty

Przed dniem 12 maja 2020 r. odbędzie się pierwsze czytanie obywatelskiego projektu #ZatrzymajAborcję. Projekt ten likwiduje dyskryminację dzieci ze względu na stan zdrowia. Rozszerza on prawo do życia na marginalizowaną do tej pory grupę ludzi podejrzewanych o problemy zdrowotne i powstrzymuje eugeniczną selekcję dzieci nienarodzonych.

Potrzebne jest zaangażowania wszystkich ludzi dobrej woli, by decydenci wiedzieli, że muszą niezwłocznie wdrożyć do polskiego systemu prawnego ochronę nienarodzonych dzieci, które są podejrzewane o niepełnosprawność. Dłużej nie możemy już na to czekać. Jest to o wiele ważniejsze niż majowe wybory prezydenckie. Bo czy możemy pozwalać na krzywdę dzieci w imię eugeniki? A co by zrobili nasi parlamentarzyści, gdyby prawo zezwalało na selektywne zabijanie chorych i niepełnosprawnych polityków?

Dołącz do grupy naszych wolontariuszy!

Zapraszamy do wspólnych akcji w obronie życia i rodziny. Razem obalimy niesprawiedliwy system proaborcyjny. Nie pozwolimy też na dominację szerzącej się ideologii LGBT, która niszczy rodziny i zagraża podstawom naszej cywilizacji. Damy radę!

Tekst: Marcin Tomasz Nowak

Przewiń do góry