marsz równości częstochowa

Fiasko parady LGBT w Częstochowie

Podziel się z innymi!

16 lipca ulicami Częstochowy przeszedł IV tzw. Marsz Równości. Frekwencja i poziom atrakcji, a właściwie ich brak, pokazuje, że wydarzenie to było kompletnym fiaskiem organizatorów, a Częstochowa zdecydowanie nie jest tęczowa.

Słaby Marsz Równości w Częstochowie

W marszu wzięło udział ok. 150 osób, co jest frekwencyjną porażką, zważając na wielkość i rozpoznawalność miasta. Parada była tak słaba, że nawet przewodzący marszowi Drag Queen schował się do kabiny samochodu i stamtąd przemawiał przez mikrofon. Organizatorzy nie zdołali zaprosić większej liczby „homogwiazd” , jak to robią na innych tego typu eventach (pomijając awanturniczkę Babcię Kasię, która przybyła na paradę i również i tym razem dała popis swojej kultury).

Marsz Równości w Częstochowie

Widać więc, że coraz mniej opłaca im się inwestować w częstochowską paradę. Jest to przede wszystkim pokłosie konsekwentnego społecznego oporu, stawianego wobec nachalnych profanacji, obrażania katolików i propagandy zboczeń, jakie miały miejsce na poprzednich paradach w Częstochowie. 200 tysięcy podpisów pod ustawą STOP LGBT, która znajduje się w komisji sejmowej, także pokazało, że Polacy nie chcą oglądać wynaturzeń na ulicach swoich miast.

Marsz Równości w Częstochowie

Kontrmanifestacja Fundacji Życie i Rodzina

W tym dniu nie mogło zabraknąć także wolontariuszy Fundacji Życie i Rodzina. Zorganizowali oni pikietę pod Jasną Górą i przeszli alejami odmawiając różaniec w intencji dzieci wykorzystywanych seksualnie przez gejów. Bardzo ważne jest pokazywanie, że nie ma zgody na publiczną promocję szkodliwej dla społeczeństwa ideologii LGBT.

Marsz Równości w Częstochowie
Marsz Równości w Częstochowie kontrmanifestacja
Marsz Równości w Częstochowie
Marsz Równości w Częstochowie kontrmanifestacja

Samotna tęcza

Nagraliśmy też goniącą marsz LGBT samotną „tęczę”… Nikt z uczestników parady nie chciał pomóc jej nieść. Ten obrazek mówi sam za siebie i jest najlepszym podsumowaniem klimatu, jaki panował na paradzie…

Zobacz video: Samotna tęcza goni Marsz Równości w CzęstochowieNie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top