Holenderska partia pedofilska promuje najgorsze

Podziel się z innymi!

W 2010 roku została rozwiązana partia pedofilska w Niderlandach (PNVD). Niestety obecnie została ona reaktywowana i chce startować w holenderskich wyborach parlamentarnych w marcu. Wśród postulatów tej organizacji są: legalizacja pedofilii, zoofilii oraz nekrofilii.

Oprócz wyżej wymienionych zwyrodnień pedofilska partia dąży do legalizacji dziecięcej pornografii, możliwości publicznego pojawiania się nago oraz legalizacji narkotyków dla osób od 12. roku życia.

Dotychczasowe funkcjonowanie partii pedofilów cechowało się wrogością wobec Kościoła i instytucji małżeństwa. Członkowie PNVD postulowali także wprowadzenie całkowitego zakazu spożywania mięsa.

LGBT w natarciu. Pedofile taranem rewolucji seksualnej

Wśród części prawicowych polityków holenderskich panuje przekonanie, że ugrupowanie to jest powiązane z pedofilską, nielegalną grupą Vereniging Martijn – będącą do 1994 roku członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Lesbijek i Gejów.

Rozrost wpływu zła, próba zrewidowania normalnych zachowań ludzkich i zastąpienia ich różnego rodzaju dewiacjami – wszystko to jest zaplanowanym krokiem ideologii LGBT i towarzyszącej tej ideologii rewolucji seksualnej. Dzieci w pierwszej kolejności są trenowane przez seksedukatorów, by następnie były gotowe do przyjęcia roli ofiar nadużyć seksualnych. Pedofile próbują wkroczyć do struktur państwowych, by w demokratyczny sposób przeforsować swoje porządki. By za krzywdzenie dzieci nie ponosili już więcej kary.

Szok spowodowany tym wszystkim ma za zadanie zwiększyć akceptację społeczną dla homomałżeństw i homoadopcji, które w zamyśle rewolucjonistów LGBT mają być postrzegane jako „lżejsza wersja” w porównaniu z tym, co chcą przeforsować pedofile. Tak naprawdę zaś grupy te współpracują ze sobą, bo łączy je wiele. Jeśli ktoś ma jeszcze co do tego wątpliwości, niech zastanowi się, dlaczego na szefów organizacji zrzeszających ideologiczny nurt LGBT często wybierani są pedofile.

Współczesna Sodoma i Gomora zagraża Europie i Polsce

Walec „nowoczesnych” oraz „światowych” zboczeń i zwyrodnień przetacza się przez kontynent europejski, przyczynia się do niszczenia cywilizacji opartej na chrześcijaństwie i tradycyjnym małżeństwie. Dewianci pragną niszczyć życie niewinnym dzieciom i przekraczać kolejne granice. Granice uznawane za ogólnie przyjęte i akceptowane w społeczeństwie, bo wynikające z prawa naturalnego.

Mnożą się ataki na rodzinę, normalnych ludzi i religię, następuje wymuszanie akceptacji dla wynaturzeń seksualnych i wprowadzanie prawnych gwarancji dla dominacji środowisk dewianckich. Wszystko to łączy się w jednym nurcie ideologicznym, który wykorzystuje osoby o tendencjach homoseksualnych do swoich celów. Cele te to zburzenie dotychczasowej cywilizacji i zbudowanie nowej, w duchu ideologii LGBT – by skuteczniej sprawować kontrolę nad pogubionymi ludźmi, którzy sami nie wiedzą, kim są.

Czas powiedzieć stop tej machinie zła. Czas zastopować plan ideologów LGBT+, którzy rozszerzają swoje wpływy. Nie możemy pozwolić, by najgorsze dotarło również do Polski.

Działajmy, póki jest jeszcze na to czas! Zbiórka pod Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą STOP LGBT trwa!

Tekst: Dariusz Zawadzki


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry