Intensywny rok walki o życie i rodzinę 2021 – podsumowanie [video]

Podziel się z innymi!

Za nami intensywny rok 2021! Zobaczcie podsumowanie roku walki o życie nienarodzonych i rodzinę. Zmieniamy Polskę na lepsze. Zawsze w Twoim imieniu!

Skuteczne działania przynoszą dobre rezultaty: w tym roku – 27 stycznia, ogłoszono wyrok TK ws. aborcji eugenicznej – to pierwszy rok, gdy tysiące niewinnych dzieci może się bezpiecznie urodzić! Tym samym zrealizował się postulat największej w historii Europy inicjatywy ustawodawczej #ZatrzymajAborcję, którą podpisało milion Polaków!

Działamy dalej! Złożyliśmy ponad 140 tysięcy waszych podpisów pod projektem który powstrzyma tęczowe ideologie – kolejny sukces: Sejm był przeciwko odrzuceniu projektu i skierował ją do dalszych prac w komisji sejmowej.

Pokazujemy też jak przemysł aborcyjny zarabia na niewinnych dzieciach, wychodzimy na ulicę, informujemy. Organizujemy akcje petycyjne ws. aborcji, LGBT, wolności religijnej.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230


Podziel się z innymi!

Przewiń do góry