sejm bez aborterów

Kampania „Sejm bez aborterów”

Podziel się z innymi!

7 marca 2023 posłowie będą głosować nad obywatelskim projektem ustawy „Aborcja to zabójstwo”. Pojawiają się deklaracje, że odrzucą ustawę chroniącą życie. Jak będzie faktycznie, przekonamy się już wkrótce. Tymczasem już teraz uruchomiliśmy stronę www.SejmBezAborterow.pl, na której po głosowaniu znajdą się nazwiska wszystkich tych posłów, którzy zagłosują przeciwko życiu – niezależnie od barw partyjnych. Data głosowania jest symboliczna. Dokładnie 80 lat wcześniej Adolf Hitler zalegalizował wolną aborcję dla Polek.

„Mamy okazję, by uczynić kolejny Sejm lepszym i bardziej przyjaznym życiu” – podkreśla Kaja Godek. Opublikowana lista pokaże, na kogo nie warto głosować w nadchodzących wyborach. Fundacja Życie i Rodzina będzie prowadzić akcję „Sejm bez aborterów” również w okręgach wyborczych.

Wsparcie dla kampanii Sejm bez aborterów

Prowadzenie kampanii „Sejm bez aborterów” kosztuje. Są to koszty stworzenia i utrzymania strony internetowej oraz akcji terenowej pod biurami posłów. Całkowity koszt to 70 tysięcy złotych. Pomóż nam działać. Wesprzyj już teraz! Wejdź na sejmbezaborterow.pl/wesprzyj.

Podziel się z innymi!

Scroll to Top