Kolejna pikieta antyaborcyjna w Poznaniu

Podziel się z innymi!

W Poznaniu odbyła się kolejna pikieta antyaborcyjna. Wolontariusze 19 grudnia 2020 r. stanęli z bannerami pokazującymi szokującą prawdę o aborcji. Mówi ona jasno – aborcja nie jest ok.

Banner z jednej strony pokazywał abortowaną dziewczynkę w 11. tygodniu życia, a z drugiej – w 24. tygodniu. Poza bannerem mieliśmy również megafon przez który puszczaliśmy piękne antyaborcyjne nagranie. Trudno było z nim polemizować z dwóch względów. Po pierwsze – na nagraniu były prawdziwe wypowiedzi i świadectwa, po drugie – ze względu na sprzęt jakim dysponowaliśmy, nagranie było puszczane bardzo głośno.

Zdarzały się jednakże osoby, które rzucały w naszą stronę jakieś uwagi; jedne przychylne, inne nie. Cieszy bardzo, że przyszły do nas również osoby, które są zainteresowane nawiązaniem współpracy z nami. POZNAŃ ZA ŻYCIEM !!!


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top