Kulisy opracowywania szczepionek. Mieszkańcy Rzeszowa poznali prawdę

Kulisy opracowywania szczepionek.

Podziel się z innymi!

Dzięki wolontariuszom Fundacji Życie i Rodzina, mieszkańcy Rzeszowa poznali kulisy opracowywania szczepionek przeciw Covid-19.

Jakie są kulisy opracowywania szczepionek?

Szczepionki przeciw Covid-19 korzystają ze zbrodni aborcji. Wszystkie aktualnie dostępne i zakupione przez polski Rząd preparaty mają związek z aborcją – albo w fazie testów, albo na etapie produkcji. To bardzo ważne, by ludzie mieli świadomość, że tego typu preparaty korzystają z linii komórkowych wyprowadzonych z komórek abortowanych dzieci.

Aborcja w szczepionkach – pobierz raport i poznaj fakty

Rząd zakupił szczepionki przeciw Covid-19, które zostały opracowane z wykorzystaniem aborcji. Teraz chce przymuszać Polaków do szczepień preparatami skażonymi zbrodnią. Pobierz raport przygotowany przez naszą Fundację. Będzie on na pewno pomocny w dyskusjach i rozmowach w rodzinach, wśród znajomych i w pracy. Nie zatrzymuj go tylko dla siebie i podaj dalej innym.

Kulisy opracowywania szczepionek. Mieszkańcy Rzeszowa poznali prawdę
Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina w Rzeszowie

Firmy farmaceutyczne chcą ukryć fakt, że czerpią z aborcji

Jakiś czas temu wyciekły wiadomości email pochodzące z wewnętrznych korespondencji pracowników wiodącego producenta szczepionek firmy Pfizer. Z ujawnionych informacji wynika, że szefowie Pfizera nie chcą, by mówiono o liniach komórkowych z aborcji. Ponadto wywiad jaki udzieliła była pracownica Pfizera, wskazuje na to, że amerykański koncern farmaceutyczny może mieć coś jeszcze do ukrycia. Okazuje się, że tuż przed wizytą amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) w zakładzie, w którym pracowała Melissa Strickler, zaciemniano okna w drzwiach, tak jakby nie chciano czegoś ujawniać. O tym co ukrywają firmy farmaceutyczne możecie dowiedzieć się z nagrania, które zamieszczone jest tutaj: Skażone zbrodnią

Kulisy opracowywania szczepionek. Mieszkańcy Rzeszowa poznali prawdę
Akcja uliczna Fundacji Życie i Rodzina w Rzeszowie

Petycja o wycofanie szczepionych skażonych aborcją

Jako obrońcy życia wyrażamy swój sprzeciw wobec napędzania przemysłu aborcyjnego i wykorzystywania śmierci niewinnych dzieci do wzbogacania się firm farmaceutycznych. W tej sprawie piszemy do Ministra Zdrowia: o wycofanie preparatów skażonych aborcją. Zachęcamy do złożenia podpisu na stronie www.wycofajcie.pl

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry