Los dzieci ponownie w rękach posłów – po Wielkanocy pierwsze czytanie projektu #ZatrzymajAborcję

Pierwsze czytanie Zatrzymaj Aborcję już 15 kwietnia 2020

Podziel się z innymi!

Pierwsze czytanie Zatrzymaj Aborcję już 15 kwietnia 2020

Podczas posiedzenia Sejmu 15 kwietnia 2020 odbędzie się ponowne pierwsze czytanie obywatelskiego projektu „Zatrzymaj Aborcję”. Pod ustawą zakazującą aborcji eugenicznej podpisało się blisko blisko milion obywateli Polski. Teraz od posłów zależy, czy w Polsce skończy się zabijanie niewinnych dzieci.

Fundacja. Życie i Rodzina zaprasza wszystkich aby naciskali na posłów i zażądali działania – natychmiastowego uchwalenia projektu, bo obowiązkiem polityków jest wysłuchać głosu obywateli! Tym bardziej, że chodzi tutaj o życie polskich dzieci.

„Mamy nadzieję, że los nienarodzonych dzieci, będzie dla posłów równie ważny jak los osób starszych, które w dobie epidemii koronawirusa otaczamy szczególną opieką.” – mówi Kaja Godek, pełnomocnik inicjatywy.

Od wielu lat przez wyrachowanie i kalkulacje polityczne, codziennie w polskich szpitalach ginie troje bezbronnych dzieci. Są to głównie dzieci z zespołem Downa. Partie, które deklarują ochronę życia i rodziny mają w tej kadencji wszelkie możliwości działania. Większość sejmową i poparcie prezydenckie, a także gotowy do uchwalenia obywatelski projekt ustawy #ZatrzymajAborcję, za którym stoi blisko 1 mln obywateli.

„Będzie to chwila prawdy dla posłów. Kto jest za życiem, a kto za mordowaniem dzieci? Kto będzie udawał życzliwego, ale wykręci się Trybunałem Konstytucyjnym, który przy obecnych układach nigdy nie wyda orzeczenia? Jedynym słusznym kierunkiem będzie skierowanie projektu do II czytania i uchwalenie ustawy. To nie problem, skoro udaje się przegłosować ustawy w jeden wieczór, podobnie można zrobić z #ZatrzymajAborcję” – mówi Kaja Godek.

Pierwsze czytanie odbędzie się w Sejmie 15 kwietnia 2020 popołudniu. Zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo w telewizji oraz przez stronę Sejmu.

Fundacja Życie i Rodzina (www.zycierodzina.pl) ukazuje zagrożenia dla rodziny i życia nienarodzonych dzieci. Prowadzi aktywne działania prolife oraz akcje #StopDewiacji i #ZatrzymajAborcję.

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry