Marsz Niepodległości: Polska ma być wolna od lewackich ideologii!

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina na Marszu Niepodległości

Podziel się z innymi!

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina wzięli udział w największej manifestacji patriotycznej jaką jest Marsz Niepodległości. Pokazywali prawdę i sprzeciw wobec ekspansji ideologii LGBT w Polsce. Polska ma być wolna od lewackich ideologii!

W czwartek 11 listopada 2021 r. wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina wraz z tysiącami Polaków szli w Marszu Niepodległości w Warszawie. Święto Niepodległości to wspaniała okazja do pokazania tego, że chcemy Polski wolnej od szkodliwych lewackich ideologii, od demoralizacji dzieci i młodzieży przez ruch LGBT.

Postawić tamę dla homopropagany

W ostatnich latach na polskich ulicach widzieliśmy falę agresji homokatywistów. Liczne profanacje symboli narodowych, patriorytcznych, katolickich, dewastacje świątyń i pomników. Także podczas Marszu Niepodległości lewackie bojówki przy wsparciu działaczy LGBT urządzały prowokacje i prześmiewcze akcje wymierzone w maszerujących patriotów. Mamy dość tego, co robią w Polsce aktywiści spod znaku 6-kolorowej flagi. Cieszymy się, że przy wsparciu tak ogromnej liczby Polaków, zrobiliśmy znaczący krok w hamowaniu homopropagandy w przestrzeni publicznej. Obywatelski projekt ustawy StopLGBT pozytywnie przeszedł pierwsze czytanie w Sejmie i został skierowany do dalszych prac w komisji. To ogromne zwycięstwo i sukces na skalę światową! Polacy czekają na ustawę #StopLGBT!

Fundacja Życie i Rodzina na Marszu Niepodległości

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina na Marszu Niepodległości [GALERIA]

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry