Marsze LGBT napędzają zbiórki podpisów pod ustawą #StopLGBT!

Już po raz czwarty ulicami Katowic przeszedł w sobotę tzw. „marsz równości”, tym razem pod hasłem „Kochać wolno(ść)”.

Dla wolontariuszy Fundacji ŻiR była to doskonała okazja do zorganizowania zbiórki podpisów pod projektem ustawy StopLGBT i do pokazania prawdy o postulatach homoaktywistów. Przy stoliku i banerze zachęcającym do złożenia podpisu dumnie powiewała biało-czerwona flaga wzywająca do uwolnienia naszej Ojczyzny spod wpływów homoideologii.

Organizatorzy marszu nie kryli swoich żądań. Chcą zmian takich zmian prawnych, aby uprzywilejować grupy LGBT i zakazać jakiejkolwiek ich krytyki! Postulują też indoktrynację dzieci w szkołach, pracowników instytucji publicznych, otwarcie żądają homoadopcji.  Sześciokolorowym manifestantom nie zabrakło nawet wstydu, by żądać od wiernych Kościoła Katolickiego reakcji na „przejawy nienawiści i dyskryminacji, których dopuszczają się hierarchowie kościelni”. Jako ową „nienawiść” określają nauczanie Kościoła na temat godności człowieka, małżeństwa i rodziny.

To już druga homoparada, która przeszła w tym roku ulicami naszego kraju. Każda kolejna jest równie obrazoburcza i nieprzyzwoita. Potrzeba jak największej mobilizacji Polaków dla inicjatywy #StopLGBT, która jest wielkim egzaminem naszego człowieczeństwa, przywiązania do wartości chrześcijańskich i narodowych. Biorąc w niej udział odbudowujemy fundamenty cywilizacji i wspólnoty Ojczyzny. Mamy czas do końca października, by wspólnie zdać ten egzamin na najwyższą ocenę!

Tekst: Monika M. Zając


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż nam to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 26 1140 2004 0000 3202 7615 3171

Zbiórka podpisów pod #StopLGBT

Trwa obywatelska inicjatywa ustawodawcza #StopLGBT, aby zakazać parad równości. Włącz się i zbierz podpisy. Podpisane karty przyślij do końca października na Ogrodową w Warszawie.

Holler Box
Przewiń do góry