Modlitwa o zatrzymanie selekcji i zabijania dzieci pod Trybunałem Konstytucyjnym

Modlitwa pod Trybunałem Konstytucyjnym

Zgodnie z zapowiedzią, w poniedziałek 21 września o 18.00 rozpoczął się wspólny różaniec pod Trybunałem Konstytucyjnym. Kilkadziesiąt osób modliło się wspólnie z wolontariuszami Fundacji Życie i Rodzina oraz Komitetem Inicjatywy Ustawodawczej #ZatrzymajAborcję o dobry wyrok ws. ochrony życia nienarodzonych dzieci.

Trybunał zapowiedział, że 22 października 2020 ma wreszcie zająć się sprawą tzw. aborcji eugenicznej (przewodniczącą składu sędziowskiego ma być Prezes Julia Przyłębska). Czy wyda orzeczenie i w ten sposób zrealizuje postulat miliona sygnatariuszy projektu #ZatrzymajAborcję?

Wśród modlących się dało się wyczuć nadzieję. Choć jak powiedziała Kaja Godek do zebranych: „Ta nadzieja jest ostrożna, bo przez ostatnie lata wielokrotnie byliśmy zwodzeni fałszywymi obietnicami.”

Modlitwa będzie kontynuowana

Zapowiadamy, że będziemy spotykać się co tydzień o tej samej porze, aby wspólnie się modlić. Pokażemy, że powstrzymanie aborcji jest to sprawa najwyższej wagi. Zapraszamy wszystkie osoby, które pragną aby w Polsce dzieci mogły bezpiecznie się rodzić i żyć, w każdy poniedziałek o 18.00 na al. Szucha 12a w Warszawie.

Podpisz petycję

O ochronę życia dzieci zagrożonych aborcją! Petycja do Prezes TK Julii Przyłębskiej


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż nam to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 26 1140 2004 0000 3202 7615 3171

Zbiórka podpisów pod #StopLGBT

Trwa obywatelska inicjatywa ustawodawcza #StopLGBT, aby zakazać parad równości. Włącz się i zbierz podpisy. Podpisane karty przyślij do końca października na Ogrodową w Warszawie.

Holler Box
Przewiń do góry