Mogę do Was dołączyć? Pikieta #StopDewiacji w Andrychowie

Po co pikietujemy? Po co pokazujemy fakty na temat środowisk LGBT? W obliczu agresji serwowanej przez te środowiska nie możemy być bierni. Mając własne rodziny, dzieci, mając na uwadze przyszłość Polski musimy robić wszystko, aby przeciwstawić się szkodliwym i deprawującym postulatom homoaktywistów. W przeciwnym razie skrzywdzą najmłodszych, stworzą kreaturę rodziny, która będzie wyniesiona na piedestał, zniszczą normalność i w jej miejsce wyhodują najgorsze instynkty niezdolne do odpowiedzialności, prawdziwej miłości i szacunku względem drugiego człowieka. Tego chcemy?

My z pewnością nie. Dlatego nie ustajemy w organizowaniu akcji i pokazywaniu prawdy na temat zboczeń i dewiacji. 10 lipca udaliśmy się do Andrychowa, aby i tam powiedzieć #StopDewiacji. Rozłożyliśmy banery informujące o nadreprezentacji homoseksualistów wśród przestępców, o zbyt wczesnej śmierci osób praktykujących homoseksualny styl życia na skutek nabycia zakażeń czy chorób wenerycznych, informowaliśmy także o ścisłym powiązaniu pedofilii z homoseksualizmem.

Mimo niesprzyjającej pogody obok pikiety przechodziło sporo osób, ponadto – jako że staliśmy obok skrzyżowania świetlnego – bardzo dużo ludzi z uwagą zapoznawało się z treściami banerów zza szyb samochodów. Co niektórzy nieprzychylnie reagowali na naszą obecność w Andrychowie, przechodząc niedaleko pukali w czoło pokazując tym samym, że jesteśmy według nich niespełna rozumu. Inni ironicznie się uśmiechali. Nikt jednak nie podszedł, aby porozmawiać. Czyżby brakowało rzeczowych argumentów?

Te reakcje ginęły jednak w obliczu pozytywnego odzewu, jakiego doświadczyliśmy w trakcie akcji. Przechodnie pokazywali kciuki wzniesione do góry, gratulowali odwagi, dziękowali, że przytaczamy fakty. Pewna kobieta, gdy przeczytała treści plakatów, podeszła zdecydowanym krokiem i powiedziała: – Jesteście super! Mogę do Was dołączyć? Kiedy organizujecie kolejną taką akcję? –zostawiła do siebie kontakt mówiąc, że chętnie do nas dołączy. – W końcu ktoś pokazuje prawdę, trzeba to robić, żeby przeciwstawić się dewiantom – dodała.

Te reakcje utwierdzają nas w słuszności działań, jakie podejmujemy w obronie rodziny i życia. Ta kobieta nie wahała się, aby wyrazić gotowość do aktywności, a Ty jesteś gotowy, aby bronić swojej rodziny, swoich dzieci przed wynaturzeniem i deprawacją lobby LGBT? #StopDewiacji w Andrychowie!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców normalności w Polsce – nie pozwólmy, aby propaganda homoseksualna deprawowała młodzież. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o ideologii LGBT i bronić życia oraz rodziny.

Zbiórka podpisów pod #StopLGBT

Trwa obywatelska inicjatywa ustawodawcza #StopLGBT, aby zakazać parad równości. Włącz się i zbierz podpisy. Podpisane karty przyślij do końca października na Ogrodową w Warszawie.

Holler Box
Przewiń do góry