Nasze pikiety zmuszają do myślenia – relacja z Lublina

Podziel się z innymi!

W poniedziałek 26 kwietnia 2021 roku kolejny raz wolontariusze Fundacji pokazywali prawdę o homoseksualizmie w Lublinie. Jak to zazwyczaj bywa, pikieta wzbudzała duże zainteresowanie. Tym bardziej, że ideolodzy LGBT infekują umysły młodego pokolenia, a nasze pikiety zmuszają do myślenia.

Coraz trudniej znaleźć w sieci rzetelne informacje o tym jak ideologia LGBT niszczy rodzinę. Presja politycznej poprawności każe usuwać (albo ukrywać) fakty o tym środowisku. Dlatego wychodzimy na ulice i docieramy bezpośrednio do ludzi. Pokazujemy prawdę na bannerach, rozmawiamy i dyskutujemy.

Nie można milczeć, gdy tzw. parady równości są miejscem profanacji, demoralizacji i agresywnego promowania seksualizacji młodzieży. Wolontariusze przekonali się o tym na własne oczy, gdyż wiele osób zatrzymywało się przy bannerze, komentowało, a nawet robiło zdjęcia. Reakcje bywały różne, nawet bardzo emocjonalne – co pokazuje, że prawda porusza sumienia. I o to chodzi!

Zdjęcia z pikiety w Lublinie:


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top