Niepodległość Polski to wolność od szkodliwych ideologii

Podziel się z innymi!

W Narodowe Święto Niepodległości wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina udali się do Warszawy na Marsz Niepodległości, by zamanifestować, że Polska prawdziwie niepodległa to Polska wolna także od szkodliwej ideologii aborcyjnej oraz ideologii gender, które niszczą najważniejszą komórkę społeczeństwa – rodzinę.

„Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości” – powiedział papież Jan Paweł II podczas pielgrzymki do Ojczyzny. Ta prawda powinna wybrzmieć również teraz, gdy ekspansja destrukcyjnych, zabójczych ideologii tak mocno szerzy się w Polsce. Trudno o wolność i pomyślność kraju, gdy jest w nim przyzwolenie na zabijanie dzieci nienarodzonych, promocję zboczeń i demoralizację młodzieży. Dlatego tak ważna jest walka z aborcją i działalnością aktywistów LGBT. Narzędziem w tej walce jest pokazywanie prawdy, którą w oficjalnym nurcie na wszelkie sposoby próbuje się cenzurować.

Fundacja Życie i Rodzina na Marszu Niepodległości [FOTORELACJA]

Marsz Niepodległości
Marsz Niepodległości
Marsz Niepodległości
Marsz Niepodległości
Marsz Niepodległości
Marsz Niepodległości

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top