O nas

Rzeczywistość wokół nas podlega nieustannym zmianom. Niestety, nie wszystkie te zmiany są dobre, a to, co określa się mianem „nowoczesne” i „postępowe” często oznacza ukrycie pod płaszczem nowomowy zbrodniczych i gorszących działań i ideologii. Z pewnością wiesz o czym mówię. Co roku w Polsce legalnie zabija się ponad tysiąc dzieci. Ogromna cześć z nich jest uśmiercana ze względu na podejrzenie choroby. Te maleństwa, którym udaje się przeżyć aborcję, są porzucane, aby umierały w okrutnych męczarniach – to dzieje się w szpitalach zgodnie z polskim prawem!

Środowiska LGBT coraz agresywniej domagają się uznania dewiacji seksualnych za normalność, czy wręcz za coś dobrego. Chcąc zdeprawować dzieci i rodziny, próbują posłużyć się przekazem medialnym, edukacją szkolną i przedszkolną oraz zastraszaniem procesami sądowymi.

Nie zgadzamy się na to! A sprzeciw ten ma konkretną formę.

Prowadzimy szkolenia dla obrońców życia i rodziny, wychodzimy na ulice miast i pod szpitale, aby pokazywać prawdę o aborcji, stawiamy wystawy demaskujące homoseksualizm, przeprowadzamy edukacje i spotkania informacyjne. Chcemy być wszędzie tam, gdzie wrogie ideologie atakują dzieci i rodziny.

Wyobraź sobie świat, w którym każdy człowiek ma prawo do życia. Dziecko poczyna się i rodzi całkowicie bezpieczne, nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo. Dorasta w normalnej rodzinie złożonej z mamy, taty i rodzeństwa i nikt nie tłumaczy mu, że równie dobra jest rodzina z dwoma „ojcami” lub dwiema „matkami”. Takiego świata chcemy, o niego walczymy, chcemy iść do niego razem z Tobą!

Działanie Fundacji Życie i Rodzina jest proste – mówimy jak jest i pokazujemy jak jest: aborcja zabija dzieci, a lgbt to ideologia, która zagraża życiu, zdrowiu i społeczeństwu.

Wychodzimy na ulice miast i pod szpitale, żeby pokazywać prawdę o aborcji. Organizujemy kontrmanifestacje do czarnych protestów i marszów równości, gdzie lewicowi działacze zmuszają Polaków do wysłuchiwania kłamstw. Znajdziecie nas wszędzie tam, gdzie wrogie ideologie atakują dzieci i rodziny – zawsze jesteśmy na pierwszej linii frontu.

Podczas pikiet rozmawiamy z przechodniami, przekonujemy nieprzekonanych, na spotkaniach edukacyjnych przekazujemy wiedzę i uświadamiamy, jak ważne i potrzebne jest zaangażowanie na rzecz życia i rodziny. Organizujemy inicjatywy obywatelskie, takie jak #ZatrzymajAborcję, bo chcemy, żeby polskie prawo nie pozwalało na zbrodnie.

Na bieżąco wymieniamy się doświadczeniem i nieustannie szkolimy. Wiemy, że bierność ludzi dobrych to pożywka dla zła – i wiemy, że właśnie dlatego warto działać.

Czujesz, że chcesz się zaangażować? Zgłoś się. Czekamy właśnie na Ciebie!

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina i Zarząd w składzie:

Kaja Godek
Krzysztof Kasprzak

Wspieraj walkę o życie i rodzinę!

Pomóż i wpłać dowolną kwotę. Dzięki Twojemu działaniu glos najbardziej bezbronnych będzie słyszany.

Kaja Godek:

Kaja Godek

Pełnomocnik obywatelskich inicjatyw ustawodawczych poszerzających ochronę życia, w tym Inicjatywy Ustawodawczej #ZatrzymajAborcję, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina.

Z systemem tzw. legalnej aborcji, spotkała się osobiście w jednym z warszawskich szpitali, w którym oferowano jej zabicie jej dziecka ze względów eugenicznych.

Ma męża, syna z zespołem Downa i dwie córki.

Kaja Godek – wystąpienie z 10 stycznia 2018 r

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Przewiń do góry