O nas

Rzeczywistość wokół nas podlega nieustannym zmianom. Niestety, nie wszystkie te zmiany są dobre, a to, co określa się mianem „nowoczesne” i „postępowe” często oznacza ukrycie pod płaszczem nowomowy zbrodniczych i gorszących działań i ideologii. Z pewnością wiecie o na czym to polega. Dzięki sukcesowi inicjatywy #ZatrzymajAborcję nie można już legalnie zabijać dzieci ze względu na podejrzenie choroby. Niestety aborcjoniści obchodzą prawo i namawiają do aborcji, prowadzą telefony aborcyjne. Czują się w tych zbrodniczych działaniach bezkarni, bo prawo jest nieprecyzyjne przez co organy ścigania nie mogą skutecznie działać. Nie załamujemy rąk nad tym, ale szukamy środków zaradczych. Dlatego ruszyła obywatelska inicjatywa ustawodawcza „Aborcja to Zabójstwo”.

Także środowiska LGBT coraz agresywniej domagają się uznania dewiacji seksualnych za normalność, czy wręcz za coś dobrego. Chcąc zdeprawować dzieci i rodziny, próbują posłużyć się przekazem medialnym, edukacją szkolną i przedszkolną oraz zastraszaniem procesami sądowymi.

Nie zgadzamy się na to! A sprzeciw ten ma konkretną formę.

Prowadzimy szkolenia dla obrońców życia i rodziny, wychodzimy na ulice miast i pod szpitale, aby pokazywać prawdę o aborcji, stawiamy wystawy demaskujące homoseksualizm, przeprowadzamy edukacje i spotkania informacyjne. Chcemy być wszędzie tam, gdzie wrogie ideologie atakują dzieci i rodziny.

Wyobraź sobie świat, w którym każdy człowiek ma prawo do życia. Dziecko poczyna się i rodzi całkowicie bezpieczne, nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo. Dorasta w normalnej rodzinie złożonej z mamy, taty i rodzeństwa i nikt nie tłumaczy mu, że równie dobra jest rodzina z dwoma „ojcami” lub dwiema „matkami”. Takiego świata chcemy, o niego walczymy, chcemy iść do niego razem z Tobą!

Działanie Fundacji Życie i Rodzina jest proste – mówimy jak jest i pokazujemy jak jest: aborcja zabija dzieci, a lgbt to ideologia, która zagraża życiu, zdrowiu i społeczeństwu.

Wychodzimy na ulice miast i pod szpitale, żeby pokazywać prawdę o aborcji. Organizujemy kontrmanifestacje do czarnych protestów i marszów równości, gdzie lewicowi działacze zmuszają Polaków do wysłuchiwania kłamstw. Znajdziecie nas wszędzie tam, gdzie wrogie ideologie atakują dzieci i rodziny – zawsze jesteśmy na pierwszej linii frontu.

Podczas pikiet rozmawiamy z przechodniami, przekonujemy nieprzekonanych, na spotkaniach edukacyjnych przekazujemy wiedzę i uświadamiamy, jak ważne i potrzebne jest zaangażowanie na rzecz życia i rodziny. Organizujemy inicjatywy obywatelskie, takie jak #ZatrzymajAborcję, czy też #AborcjaToZabójstwo bo chcemy, żeby polskie prawo nie pozwalało na promowanie zbrodni.

Na bieżąco wymieniamy się doświadczeniem i nieustannie szkolimy. Wiemy, że bierność ludzi dobrych to pożywka dla zła – i wiemy, że właśnie dlatego warto działać.

Czujesz, że chcesz się zaangażować? Zgłoś się. Czekamy właśnie na Ciebie!

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina i Zarząd w składzie:

Kaja Godek
Krzysztof Kasprzak

Wspieraj walkę o życie i rodzinę!

Pomóż i wpłać dowolną kwotę. Dzięki Twojemu działaniu glos najbardziej bezbronnych będzie słyszany.

Kaja Godek:

Kaja Godek

W ruchu pro-life od końca 2012 roku. W listopadzie 2015 powołała Fundację Życie i Rodzina, w której od tamtego czasu pełni funkcję Członka Zarządu. Pełnomocnik obywatelskich inicjatyw ustawodawczych poszerzających ochronę życia, w tym Inicjatywy Ustawodawczej #ZatrzymajAborcję (2017-2020). Postulat #ZA – prawo do życia dla dzieci z podejrzeniem niepełnosprawności lub choroby – został zrealizowany wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego z 22 października 2020 r. (wszedł w życie 27 stycznia 2021). Także Zastępca Pełnomocnika Inicjatywy Ustawodawczej #StopLGBT.

Z systemem tzw. legalnej aborcji, spotkała się osobiście, gdy oferowano jej zabicie jej najstarszego dziecka ze względów eugenicznych.

Z wykształcenia anglistka (UW), absolwentka studiów podyplomowych z Zarządzania Projektem (UW).

Ma męża, synka z zespołem Downa i troje kolejnych dzieci.

Kaja Godek – wystąpienie z 10 stycznia 2018 r

Krzysztof Kasprzak:

Od 2016 Członek Zarządu Fundacji Życie i Rodzina. Koordynator ogólnopolski wszystkich zbiórek podpisów pod ustawami pro-life od 2011 roku. Zastępca Pełnomocnika Inicjatywy #ZatrzymajAborcję, Pełnomocnik Inicjatywy Obywatelskiej #StopLGBT.

Z wykształcenia historyk, absolwent kilku kierunków studiów podyplomowych.

Żonaty, ojciec czwórki dzieci.

Wystąpienie Krzysztofa Kasprzaka podczas czytania projektu #StopLGBT w Sejmie – 28 października 2021:

Zapisz się do newslettera

Scroll to Top