Kim jesteśmy

Rzeczywistość wokół nas podlega nieustannym zmianom. Niestety, nie wszystkie te zmiany są dobre, a to, co określa się mianem „nowoczesne” i „postępowe” często oznacza ukrycie pod płaszczem nowomowy zbrodniczych i gorszących działań i ideologii. Z pewnością wiesz o czym mówię. Co roku w Polsce jest zabijanych ponad tysiąc dzieci. Ogromna cześć z nich jest uśmiercana ze względu na podejrzenie choroby. Te spośród nich, którym udaje się przeżyć aborcję, są porzucane, aby umierały w okrutnych męczarniach – to dzieje się w szpitalach zgodnie z polskim prawem!

Także lobby homoseksualne i środowiska LGBT coraz agresywniej domagają się uznania dewiacji seksualnych za normalność, czy wręcz za coś dobrego. Chcąc zdeprawować dzieci i rodziny, próbują posłużyć się przekazem medialnym, edukacją szkolną i przedszkolną oraz zastraszaniem procesami sądowymi.

Nie zgadzamy się na to! Co więcej, nasz sprzeciw ma konkretną formę.

Prowadzimy szkolenia dla obrońców życia i rodziny, wychodzimy na ulice miast i pod szpitale, aby pokazywać prawdę o aborcji, stawiamy wystawy demaskujące homoseksualizm, przeprowadzamy edukacje i spotkania informacyjne. Chcemy być wszędzie tam, gdzie wrogie ideologie atakują dzieci i rodziny.

Wyobraź sobie świat, w którym każdy człowiek ma prawo do życia. Dziecko poczyna się i rodzi całkowicie bezpieczne, nie grozi mu żądne niebezpieczeństwo. Dorasta w normalnej rodzinie złożonej z mamy, taty i rodzeństwa i nikt nie tłumaczy mu, że równie dobra jest rodzina z dwoma „ojcami” lub dwiema „matkami”. Takiego świata chcemy, o niego walczymy, chcemy iść do niego razem z Tobą!

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter

 

 

Wolontariusze:

 

Nasze działanie jest proste – mówimy jak jest i pokazujemy jak jest: aborcja zabija dzieci, a homoseksualizm szkodzi życiu i zdrowiu.

Wychodzimy na ulice miast i pod szpitale, żeby pokazywać prawdę o aborcji. Jesteśmy obecni na manifestacjach, marszach i wydarzeniach, gdzie lewicowi działacze zmuszają Polaków do wysłuchiwania kłamstw. Znajdziecie nas wszędzie tam, gdzie wrogie ideologie atakują dzieci i rodziny.

Podczas pikiet rozmawiamy z mieszkańcami miast, wypowiadamy się w mediach, na spotkaniach edukacyjnych przekazujemy wiedzę i uświadamiamy, jak ważne i potrzebne jest zaangażowanie na rzecz życia i rodziny. Organizujemy inicjatywy obywatelskie, takie jak #ZatrzymajAborcję, bo chcemy, żeby polskie prawo nie przyzwalało na zbrodnie.

Na wspólnych spotkaniach wymieniamy się doświadczeniem i szkolimy nasz warsztat wiedzy. Wiemy, jaka spoczywa na nas odpowiedzialność – i wiemy, że warto.

Możesz dołączyć do nas i Ty – przyjść na akcję, zaangażować swoje umiejętności, lub wspólnie z nami rozwinąć struktury.  Czekamy na Ciebie!

 

 

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina i Zarząd w składzie:

Kaja Godek
Krzysztof Kasprzak

 

 

Kaja Godek:

 

Kaja GodekPełnomocnik obywatelskich inicjatyw ustawodawczych poszerzających ochronę życia, w tym Inicjatywy Ustawodawczej #ZatrzymajAborcję, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina.

Z systemem tzw. legalnej aborcji, spotkała się osobiście w jednym z warszawskich szpitali, w którym oferowano jej zabicie jej dziecka ze względów eugenicznych.

Ma męża, syna z zespołem Downa i dwie córki.

 

 

Kaja Godek – wystąpienie z 10 stycznia 2018 r