Obowiązkiem posłów jest słuchać obywateli. Reaktywacja kampanii „Zadzwoń do posła”.

Zadzwoń do posła zrzut

Zadzwoń do posła zrzut

Rusza kampania obywatelska, która ma zmobilizować posłów do działania w sprawie aborcji eugenicznej. Na stronie www.zadzwondoposla.pl znalazły się adresy i telefony biur posłów partii rządzącej. To od nich zależy, czy w Polsce skończy się zabijanie niewinnych dzieci.

Fundacja Życie i Rodzina zaprasza wszystkich aby dzwonili do posłów i zażądali działania – natychmiastowego uchwalenia projektu, bo obowiązkiem polityków jest wysłuchać głosu obywateli! Tym bardziej, że chodzi tutaj o życie polskich dzieci.

Partie, które deklarują ochronę życia i rodziny mają w tej kadencji wszelkie możliwości działania. Większość sejmową i poparcie prezydenckie, a także gotowy do uchwalenia obywatelski projekt ustawy #ZatrzymajAborcję, za którym stoi blisko 1 mln obywateli.

Tymczasem to przez wyrachowanie i kalkulacje polityczne, codziennie w polskich szpitalach ginie troje bezbronnych dzieci. Dlatego Fundacja zaktualizowała dane dostępne na stronie www.zadzwondoposla.pl o nowych posłów partii rządzacej, tak żeby każdy mógł zadzwonić do swojego posła i przypomnieć mu o obowiązkach wobec obywateli, a nie partii.

„Będziemy polecać tę stronę wszystkim, którzy chcą pomóc w walce z aborcją. Czytanie projektu #ZatrzymajAborcję zbliża się wielkimi krokami – zostały już tylko 2 posiedzenia, na których może być czytany: 25 marca i 16 kwietnia 2020. Bo w maju mija ustawowy termin na to, żeby Sejm zajął się tym projektem.” – mówi Kaja Godek, pełnomocnik inicjatywy.

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

 

Przewiń do góry