fanpage Kai Godek

Oficjalny fanpage Kai Godek na Facebooku usunięty – cenzura niewygodnej prawdy trwa

Podziel się z innymi!

Wczoraj doświadczyliśmy po raz kolejny cenzury wobec prawdy. Tym razem oficjalny fanpage Kai Godek został usunięty przez Facebooka, za rzekome naruszenia regulaminu. Zwolennicy aborcji nie mogą znieść, gdy ktoś staje zdecydowanie w obronie mordowanych przez nich dzieci, dlatego kneblują usta – zarówno w przestrzeni wirtualnej, jak i publicznej. To czysty totalitaryzm!

Fanpage Kai Godek oraz Fundacji Życie i Rodzina już od dawna były na cenzurowanym w mediach społecznościowych (m.in. usunięto konta FB Fundacji, i konto Kai Godek na Twitterze itd.). Mimo tego, że Facebook ograniczał nam zasięgi i blokował różne funkcje, udawało nam się docierać z prawdą o aborcji i LGBT do wielu osób. Nie poddajemy się, działamy dalej! A nawet działamy lepiej! Jeśli chcesz być na bieżąco z wiadomościami z pola walki z aborcją oraz ideologią LGBT, koniecznie zapisz się do naszego newslettera.

Polecamy też subskrybowanie naszego oficjalnego (bez cenzury) kanału na platformie BanBye – tam też zamieściliśmy nagranie, które spowodowało usunięcie strony Kai Godek z Facebooka:

„Ten film był jako rolka na Facebooku zaledwie 17 godzin. Został usunięty ze względu na podejrzenie zachęcania do „injury” i „suicide”. W pełni się zgadzamy. Aborcja to zdecydowanie injury i choć nie „suicide”, to zdecydowanie „murder”. Jak widać, aborterzy zrozumieli, czym jest aborcja w chwili, gdy zaczęło chodzić o nich samych. Innych chcą zabijać, ale jeśli sugeruje im się, że najpierw powinni sami sobie zrobić, to, co chcą zrobić innym – oburzają się! Hipokryci!”

LINK: https://banbye.com/watch/v_ORgzE6p4qEqb

czywiście będziemy wracać na facebooka, bo chcemy aby prawda o aborcji i LGBT docierała do wszystkich. Powstał już nowy oficjalny profil Kai Godek – zachęcamy do obserwowania: https://www.facebook.com/godekkaja

Zapraszamy też do śledzenia kanałów Fundacji Życie i Rodzina:

POMÓŻ BRONIĆ ŻYCIA I RODZINY

Zwalczamy aborcję, powstrzymujemy LGBT. Dzięki Twojemu wsparciu możemy skutecznie działać. Pomóż nam.

Podziel się z innymi!

Scroll to Top