Podpisz petycję: Posłowie! Stańcie w obronie dzieci

Posłowie stańcie w obronie dzieci

Podziel się z innymi!

Prezydent Andrzej Duda wyszedł z inicjatywą projektu ustawy przywracającej aborcję eugeniczną do polskiego prawa. Nie możemy do tego dopuścić, dlatego ruszyła petycja „Posłowie! Stańcie w obronie dzieci”.

Minął rok od wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który potwierdził konstytucyjną zasadę ochrony życia nienarodzonych dzieci niezależnie od ich stanu zdrowia. Środowiska aborcyjne wpadły we wściekłość i pokazały swoją prawdziwą twarz – pełną agresji i nienawiści do najbardziej bezbronnych maluchów.  Prezydent Andrzej Duda poszedł na rękę lewicowym agresorom i złożył do laski marszałkowskiej projekt ustawy przywracającej eugenikę do polskiego prawa. Marszałek Sejmu zapowiada, że parlament zajmie się tym projektem.

Dlatego na stronie www.twojepetycje.pl znajdziecie petycję do posłów, aby nie pozwolili ponownie na aborcję i stanęli w obronie dzieci poczętych. Podpisz ją dzisiaj!


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry