PODPISZ PETYCJĘ: STOP USTAWIE 1846 – STOP ZMUSZANIU DO SZCZEPIEŃ

Podziel się z innymi!

Rządzący zapowiadali, że eksperymentalne szczepienia przeciwko COVID-19 nigdy nie będą obowiązkowe. Było to kłamstwo. Podejmowane są nieustanne próby wprowadzenia takich środków, które są w istocie szantażem, aby te preparaty przyjąć. Dlatego piszemy do posłów: STOP USTAWIE 1846 – STOP ZMUSZANIU DO SZCZEPIEŃ

Aktualnie w Sejmie trwają prace nad ustawą nr 1846, która  pod nazwą “poselskiego projektu ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19” za pomocą szantażu ma wprowadzić obowiązek szczepień w większości przedsiębiorstw oraz dla ich klientów.

Pracownicy mają przyjąć szczepionkę, aby ich zakład pracy mógł normalnie funkcjonować. A jeśli szczepionki nie przyjmą, będą nieustannie testowani testami PCR (których skuteczność do diagnostyki jest coraz częściej naukowo podważana). Także klienci będą selekcjonowani pod kątem przyjęcia szczepionki.

To jest szantaż. 

Wszystkie dostępne w Polsce szczepionki na COVID-19 korzystają ze zbrodni aborcji i każde działanie promujące ich używanie jest wsparciem dla najbardziej krwawego biznesu w historii ludzkości.

Dlatego wołamy – stop ustawie 1846! Stop szczepionkowemu szaleństwu! Żądamy wolności ludzi i sumień!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230


Podziel się z innymi!

Przewiń do góry