Sąd uniewinnił

Pokazał związek szczepionek z aborcją. Sąd uniewinnił koordynatora Fundacji

Sąd Rejonowy w Rzeszowie uniewinnił koordynatora terenowego Fundacji Życie i Rodzina, ojca siedmiorga dzieci. Szef rzeszowskiego oddziału Fundacji, na którego złożono donos, został oczyszczony z zarzutów związanych z pokazywaniem związku szczepionek z aborcją. Sąd potwierdził, że można publicznie prezentować zdjęcia z aborcji oraz informować o związkach szczepionek przeciw Covid-19 z liniami płodowymi pochodzącymi od zabitych dzieci. Dziękujemy zespołowi prawnemu Fundacji za skuteczną obronę.

Prawda o tym, że producenci preparatów przeciw koronawirusowi korzystają z linii komórkowych z abortowanych dzieci – jest dla wielu nie do przyjęcia. Jednak fakty pokazują jasno, że taki proceder ma miejsce i wszystkie dopuszczone w Polsce szczepionki przeciw Covid-19 mają związek z aborcją. Fundacja Życie i Rodzina od początku nagłaśnia tę sprawę i przestrzega przed nieetycznymi szczepionkami.

Więcej w folderze pod linkiem: ABORCJA W SZCZEPIONKACH RAPORT

Sąd uniewinnił

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Scroll to Top