Pokazaliśmy prawdę o haniebnych praktykach w toruńskim szpitalu!

Pikieta #ZatrzymajAborcję pod toruńskim szpitalem

Pikieta #ZatrzymajAborcję pod toruńskim szpitalem

Kolejna pikieta #ZatrzymajAborcję pod Szpitalem na Bielanach w Toruniu za nami. W niedzielę 4.08.2019 r. zgromadziła ok. 20 osób (spotykamy się w 1 i 3 niedziele m-ca), które pokazywały ludziom zmierzającym do szpitala prawdę o haniebnych i odrażających praktykach, jakie mają tam miejsce.

Niedługo po jej rozpoczęciu pojawiło się dwóch aktywistów lewicy wykonując serię zdjęć. Ktoś zadzwonił ze skargą na policję i osoby trzymające bannery zostały spisane przez funkcjonariuszy – formalność do jakiej wolontariusze są przyzwyczajeni. Dwukrotnie obrażono nas słownie.

„Jeśli nie ma ataków znaczy to, że nic dobrego się nie dzieje ” – rzekł do współbraci św. Ignacy Loyola, gdy go zapytali, czemu chodzi smutny skoro wszystkie sprawy idą bezproblemowo. Ataki są więc dowodem skutecznego działania! Dowodów dostarczają nam znajomi księża spowiednicy, jak również inni ludzie, którzy dzięki ulicznym pikietom antyaborcyjnym ratują dzieci poczęte i otrzymują odwagę do opowiadania się za życiem w swoim środowisku.

Kolejna pikieta przed toruńskim szpitalem już 18 sierpnia!

Agnieszka Szumilas

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Pikieta #ZatrzymajAborcję pod toruńskim szpitalem

Zbiórka podpisów pod #StopLGBT

Trwa obywatelska inicjatywa ustawodawcza #StopLGBT, aby zakazać parad równości. Włącz się i zbierz podpisy. Podpisane karty przyślij do końca października na Ogrodową w Warszawie.

Holler Box
Przewiń do góry