Polacy wspierają Węgrów w walce z pedofilią i homopropagandą.

Ruszyła zbiórka podpisów pod petycją, która pokaże nasze poparcie dla narodu węgierskiego. Został on zaatakowany przez lewicowe media, organizacje i Unię Europejską za ustawę, która chroni dzieci i młodzież przed pedofilami, a także ogranicza propagandę LGBT. Pokażmy Węgrom, że jesteśmy razem z nimi w tej walce.

W połowie czerwca Węgrzy przegłosowali prawo, które chroni rodzinę i dzieci przed pedofilią, demoralizacją i propagandą LGBT. Lewicowe środowiska w Unii Europejskiej oraz aktywiści LGBT przeprowadzają więc zajadłą kampanię oszczerstw wobec rządu węgierskiego.

Chcemy wesprzeć naszych braci Węgrów w tej walce z siłami zła. Można to zrobić przez złożenie podpisu pod petycją na stronie www.TwojePetycje.pl

Wierzymy, że i w Polsce uda się wprowadzić dobre rozwiązania prawne, które ochronią rodziny i młodzież przed ideologią LGBT. Już za kilka dni złożenie do Sejmu podpisów pod obywatelską ustawą regulującą te kwestie.

PODPISZ PETYCJĘ TERAZ!

Polacy wspierają Węgrów w walce z pedofilią i homopropagandą.


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Scroll to Top