Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, należy skorzystać z linku - wersja przeglądarkowa
FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA


  

Szanowny Panie,
Drogi Obrońco Życia Dzieci!

Trwa intensywna promocja tzw. „parad równości”. Lobby LGBT jawnie i z pełną premedytacją żąda zrównania homozwiązków z małżeństwem, domaga się adopcji dzieci, chce zakazać wszelkiej krytyki i mówienia prawdy na temat niebezpiecznej ideologii homoseksualnej. W trakcie demonstracji dewiantów dochodzi do bluźnierstw i szyderstw z katolicyzmu, promuje się rozwiązłość, znieważa się symbole narodowe oraz łamie prawo. Hasła o tolerancji i równości nijak mają się do rzeczywistych działań homoaktywistów.

Nie zgadzamy się na promocję dewiacji oraz wynaturzeń – mówimy STOP homopropagandzie!

Piszę, aby przekazać Panu relację z ostatnich działań Fundacji ŻiR w obronie normalności.

Bielsko – Biała pikieta #StopDewiacji

Aby wyrazić sprzeciw wobec lansowania ideologii LGBT oraz wobec prób niszczenia rodzin i demoralizacji dzieci, zorganizowaliśmy pikietę #StopDewiacji w centrum Bielska-Białej.

Wolontariusze Fundacji ŻiR stanęli z banerami informującymi o tym, że pedofilia wiąże się z homoseksualizmem. Uświadamiali także przechodniów, że dzieci wychowywane przez pary homoseksualne doświadczają przemocy na tle seksualnym. Z megafonu odtwarzane były informacje o dotyczące tzw. „edukacji” seksualnej. Lekcje te - tak bardzo promowane obecnie właśnie przez lobby lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów zostały opracowane na podstawie zmanipulowanych, pseudonaukowych badań Alfreda Kinsey’a – aktywisty gejowskiego, sadomasochisty i pedofila. W trakcie pikiety informowaliśmy także o zagrożeniach, jakie płyną z praktyk homoseksualnych. Wielu przechodniów po raz pierwszy mogło usłyszeć, że homoseksualiści żyją średnio o 20 lat krócej, chorują na choroby weneryczne, AIDS, czy zapalenie wątroby. Edukowaliśmy mieszkańców miasta, jak bardzo homopropaganda różni się od rzeczywistości.


#ZatrzymajAborcję


Chcę Panu powiedzieć, że reakcje ludzi były bardzo ożywione. Spotkaliśmy się z licznymi gestami poparcia. Jeden z przechodniów wyciągnął kciuk do góry mówiąc: „Super! I to mi się podoba!”. Kilka osób spontanicznie przyłączyło się do nas stwierdzając, że nie można być bezczynnym wobec coraz bardziej agresywnego zachowania homoseksualistów i nachalnej promocji ich żądań. Pikieta zainteresowała także grupkę nastolatków. Najpierw próbowali wyśmiewać prawdę prezentowaną na banerach, następnie na chwilę odeszli, by zaraz wrócić z kawałkiem materiału w kolorach symbolizujących ruch LGBT. Chcieli dokonać prowokacji, jednak to im się nie udało. Szybko zwinęli płótno i stanęli nieopodal naszych banerów. Na nasze rzeczowe argumenty nie mieli odpowiedzi. Ich jedynym argumentem było kilka wulgarnych gestów.

Widać, że moda wśród nastolatków, jeśli chodzi o popieranie postulatów LGBT i bezmyślne powtarzanie haseł o miłości i akceptacji, ma się całkiem dobrze. Podpisywanie się pod ideologią homoseksualną wydaje im się niegroźną zabawą. Gorzej z faktyczną wiedzą na temat zagrożeń, jakie wynikają ze stylu życia, jakim są zafascynowani. Mamy jednak nadzieję, że nasza akcja dała im materiał do myślenia.

Warszawa – kontrpikieta na tzw. paradzie równości

Zapewne słyszał Pan z mediów, że 8 czerwca 2019 ulicami Warszawy przeszła w kolejnym marszu grupa zwolenników zboczeń. Byliśmy na trasie, aby pokazać prawdę o zagrożeniach związanych z ideologią LGBT.

Marsz homoseksualistów był wyrazem poparcia m.in. dla wprowadzenia w stołecznych szkołach karty LGBT i był objęty patronatem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Skandaliczne wydarzenie miało zatem wymiar „święta” uznanego oficjalnie przez władze miasta! Sceny mające miejsce na marszu nie pozostawiły złudzeń: był on atakiem na normalność i wolność, do której ma prawo zdrowa większość społeczeństwa. Byliśmy więc świadkami defilady ludzi, którzy zostali zmanipulowani i wciągnięci przez ruch LGBT w niebezpieczną pułapkę. Większość uczestników tzw. parady równości nie miała świadomości, że rzekome prawa, za którymi się opowiadają, to nic innego jak próba zniszczenia ładu społecznego i promocji patologii.

Dlatego stanęliśmy na trasie „marszu równości”, aby pokazać prawdę o skutkach homoseksualizmu oraz uzmysłowić wszystkim, którzy chcą uznać dewiacje za coś normalnego, że nie ma zgody na równe traktowanie normy i wynaturzenia.


#ZatrzymajAborcję


Kilka osób w agresywny sposób próbowało zakłócić naszą akcję, jednak dzięki interwencji policji uniknęliśmy ataku, jaki zamierzali przypuścić wobec nas uczestnicy parady – rzekomi zwolennicy tolerancji.

Częstochowa – parada zboczeńców – blokada profanacji

Podobne szaleństwo na ulicy obserwowaliśmy także w ostatnią niedzielę w Częstochowie. Chociaż homoparada na skutek błędów formalnych nie miała pierwszeństwa wobec zgromadzenia obrońców normalności, to jednak włodarze miasta uznali, że to drugie zgromadzenie trzeba rozwiązać (sic!). Marsz deprawacji był zatem osłaniany przez zastępy policji, która wcale nie broniła – jak to podawały niektóre media – Jasnej Góry przed homoparadą. Jeśli już czegoś broniła, to właśnie profanacji i znieważenia ważnych dla Polaków symboli i świętości.


#ZatrzymajAborcję

Silna grupa naszych Wolontariuszy, którzy obecni byli na miejscu, widziała, jaką biernością i wrogością względem normalności wykazywali się funkcjonariusze policji. Obrońcy Życia i Rodziny zepchnięci zostali do parku, mimo to nie poddali się i rozłożyli banery, które następnie zawiesili na ogrodzeniu, tak aby treści na temat dewiacji były widoczne dla uczestników homomarszu.


#ZatrzymajAborcję


Jak się okazało, było to bardzo dobre posunięcie, ponieważ z jednej strony parada homoseksalisów zamierzała wedrzeć się jak najbliżej Błoni Jasnogórskich, z drugiej strony plakaty zmobilizowały do działania kibiców. Zaczeli oni skandować hasła na temat dewiacji. Policja widząc, co się dzieje, kazała uczestnikom marszu odejść spod Jasnej Góry do centrum miasta. Niestety w trakcie całej akcji policja zachowywała się wobec obrońców życia i normalności wprost skandalicznie! Doszło nawet do tego, że funkcjonariusze galopowali na koniach w stronę ludzi o mało ich nie tratując. Byli też bierni wobec uwag i próśb dotyczących reagowania na profanacje i znieważenia, jakich dokonywali uczestnicy homoparady. Po dwóch godzinach promotorzy dewiacji ponownie zamierzali wejść na tereny jasnogórskie, ponownie też to im się nie udało.

Dzięki zaangażowaniu, poświęceniu, odwadze i determinacji ludzi skupionych

wokół Fundacji ŻiR udało nam się obronić jasnogórskie Sanktuarium

przed przemarszem gejów i lesbijek!

Szanowny Panie!

Wciąż za mało się mówi o tym, że homoseksualizm to z reguły:

  • wczesna śmierć
  • ogromne ryzyko zachorowań na groźne przypadłości
  • przyczynek do pedofilii
  • czynnik zwiększający prawdopodobieństwo wystąpienia przemocy, czy nawet konfliktu z prawem
  • tam, gdzie subkultury LGBT cieszą się poważaniem, więcej dzieci jest wykorzystywane seksualnie.

Po naszych akcjach widzimy, jak bardzo potrzebne jest, aby nie zabrakło odważnych ludzi stających bez lęku w obronie prawdy. Nie pozwolimy promotorom zboczeń zdominować debaty publicznej w Polsce!

Cieszymy się, że nasze poglądy w kwestii ochrony życia i normalności rodziny są spójne.

Już wkrótce przekaże Panu relację z kolejnych działań w obronie życia i normalnych rodzin.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
KajaGodek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Podpis Kai Godek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.
Kaja Godek
Inicjatywa
#ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl

 


PS. Realizacja wszystkich naszych działań jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu ludzi dobrej woli, którzy dostrzegają niebezpieczeństwo płynące z działań środowiska lesbijek, gejów, biseksualistów i transwestytów. Z całym zespołem Fundacji Życie i Rodzina jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdą przekazaną wpłatę. Dziękuję, że możemy liczyć także na Pana pomoc!
OBRAZ- inwestuj w wartości


WSPIERAJ
KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:
26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH

IBAN: PL26114020040000320276153171
KOD SWIFT: BREXPLPWMBK

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z SYSTEMÓW PRZELEWOWYCH ON-LINE
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Niektóre programy do poczty e-mail blokują linki zewnętrzne systemów transakcyjnych.
W takiej sytuacji należy skorzystać z linku -
Inwestuj w wartości

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, należy skorzystać z linku - wersja przeglądarkowa

Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie raportów z działalności Fundacji Życie i Rodzina.
Jeśli chcesz wypisać się z newslettera, kliknij w link.


  Fundacja Życie i Rodzina OBRAZ - logo ŻiR
   ul.Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa
   REGON: 363635310, NIP: 1182118534, KRS: 0000598904