Posłanko Rusecka, giną dzieci! Pikieta w Wieliczce

Podziel się z innymi!

15 lipca 2020 małopolscy wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina udali się do Wieliczki, by pod biurem poselskim Urszuli Ruseckiej przypomnieć o czekającym na rozpatrzenie projekcie #ZatrzymajAborcję. W trakcie pikiety poprowadzono modlitwę w intencji polityków. Modliliśmy się o siłę, odwagę i potrzebne łaski dla obecnie sprawujących władzę, a jeśli tych cech politykom zabraknie, to o nowych polityków, którzy usłyszą wreszcie niemy krzyk nienarodzonych. Urszula Rusecka – posłanka PiS –  jest przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, a na stanowisku zastąpiła przedstawicielkę skrajnej lewicy Magdalenę Biejat. Jeśli nie ruszy do działania, by ratować dzieci, będzie jasne, że zmiana przewodniczącej była iluzoryczna i Rusecka utożsamia się raczej z ruchem proaborcyjnym niż ze swoimi konserwatywnymi wyborcami.

Pikieta przebiegała spokojnie. Z kolejną wrócimy już niedługo. Jeśli chcesz działać w obronie życia w Małopolsce, napisz na kontakt@zycierodzina.pl. Czekamy na Ciebie!

Tekst: Dariusz Zawadzki

***

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry