Posłanko Rusecka, zatrzymaj aborcję – pikieta pod biurem poselskim w Wieliczce

Podziel się z innymi!

Rozpoczęliśmy pikiety pod biurem poselskim Urszuli Ruseckiej  (PiS)- przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodzin. Dziś w Wieliczce już po raz drugi odmawialiśmy różaniec w następującej intencji 👉 o odwagę dla polityków, aby uchwalili #ZatrzymajAborcję, a jeśli odwagi nie będą mieli, to o innych polityków na ich miejsce – takich, którzy odważnie staną po stronie dzieci.

Pokazywaliśmy także zdjęcie ofiary aborcji – ofiary obrzydliwej zbrodni, dla której nie ma żadnego usprawiedliwienia! Już w zeszłym tygodniu przekazaliśmy też do asystenta Urszuli Ruseckiej list z wezwaniem do działania w obronie abortowanych maluchów.

To właśnie poseł Rusecka jest przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, dokąd trafił projekt ochrony życia niepełnosprawnych dzieci. Powinna więc wystąpić do Marszałek Sejmu o zorganizowanie posiedzenia połączonych Komisji PSiR oraz Komisji Zdrowia (z przewodniczącym Tomaszem Latosem). Dopóki tego nie zrobi, jest odpowiedzialna za blokowaniu projektu.

Pikieta miała miejsce w ruchliwym miejscu w godzinach popołudniowego szczytu w Wieliczce, zatem obraz dziecka zabitego w wyniku aborcji widziało wielu kierowców stojących w długim korku.

Z akcji zapamiętamy szczególnie jednego mężczyznę – około 40 lat – który podszedł, spytał, czemu tu stoimy, a następnie zdziwił się, że Prawo i Sprawiedliwość nie uchwaliło jeszcze ustawy #ZatrzymajAborcję. Myślał, że ochrona życia została już wprowadzona. Gdy odchodził, był bardzo rozczarowany, a nam życzył powodzenia i dziękował, że upominamy się o zabijane dzieci…

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Podziel się z innymi!

1 thought on “Posłanko Rusecka, zatrzymaj aborcję – pikieta pod biurem poselskim w Wieliczce”

  1. Pingback: Różaniec publiczny w Wieliczce. Czy poseł Urszula Rusecka weźmie w obronę zabijane dzieci? - Fundacja Życie i Rodzina

Comments are closed.

Przewiń do góry