Posłowie, ratujcie nas przed homopropagandą! Ruszyła akcja „Zadzwoń do posła”

Zadzwoń do posła banner

Podziel się z innymi!

Tysiące Polaków podpisało się pod obywatelskim projektem ustawy StopLGBT. Teraz wyborcy chcą, by posłowie poparli ustawę zakazującą homopropagandy. Ruszyła akcja „Zadzwoń do posła”.

9 sierpnia 2021 r. w imieniu tysięcy obywateli, złożyliśmy do Sejmu podpisy pod projektem ustawy #StopLGBT. Projekt ten hamuje propagandę homoseksualną w przestrzeni publicznej. Realizuje konstytucyjną zasadę ochrony rodziny w ustawie “Prawo o zgromadzeniach”, precyzuje przepisy dotyczące profanacji, wzmacnia ochronę godła i barw narodowych, stanowi tamę dla żądań homomałżeństw i homoadopcji. 

kaja godek
Kaja Godek i wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina składają podpisy Polaków do Sejmu

Polacy chcą Polski wolnej od szkodliwej ideologii gender

Liczne parady i marsze środowisk LGBT, wulgarne i agresywne wystąpienia homoaktywistów na ulicach polskich miast, profanacje symboli narodowych i katolickich, ośmieszanie ludzi wierzących oraz demoralizacja dzieci i młodzieży – to wszystko bardzo niepokoi Polaków, dlatego tak licznie podpisywali się pod projektem #StopLGBT. Teraz jest czas, by postawić tamę dla ekspansji tej szkodliwej ideologii w Polsce. Dość promowania homoseksualizmu i transseksualizmu w przestrzeni publicznej! Dość seksualizacji i demoralizacji najmłodszych. Dość rekrutacji młodzieży do politycznego ruchu LGBT! Dość domagania się legalizacji małżeństw jednopłciowych i adopcji dzieci przez pary homoseksualne! Konstytucja RP w art. 18. stanowi: Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Aktywista LGBT przemawia do młodzieży zgromadzonej na tzw. marszu równości / Piła

Wyborcy oczekują poparcia przez posłów projektu #StopLGBT

We wrześniu lub październiku odbędzie się I czytanie obywatelskiego projektu ustawy #StopLGBT. Każdy parlamentarzysta stanie przed wyborem: poprzeć ochronę rodziny oraz obronę przed profanacjami w przestrzeni publicznej, czy stanąć w jednym rzędzie z wulgarnymi i agresywnymi aktywistami LGBT, którzy rodzinę chcą zniszczyć. Wyborcy oczekują od posłów stanowczego opowiedzenia się po stronie nadrzędnej wartości jaką jest normalna rodzina nakierowana na dobro dzieci.

Zadzwoń do posła i powiedz mu, by głosował za #StopLGBT

Uruchomiliśmy stronę www.zadzwondoposla.pl Znajduje się tam lista posłów wraz z telefonami, mailami i adresami biur poselskich. Dzwoń, pisz lub wybierz się osobiście na rozmowę i powiedz, czego chcesz od posła. To niewielki wysiłek, ale niezwykle potrzebny, by parlamentarzyści dostali instrukcje do działania wprost od obywateli. Wybierz formę kontaktu, jaka najbardziej Ci odpowiada i działaj!

tekst: Faustyna Rewucka


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry