Powstrzymamy rzeź niewiniątek w szpitalu! – relacja z Torunia

Toruń nieprzerwanie walczy o zatrzymanie aborcji w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. S. Rydygiera na Bielanach, gdzie zabijanych jest kilkanaścioro dzieci rocznie. Pikietujemy w 1. i 3. niedzielę każdego miesiąca (godz. 13:00 -15:00).

W czerwcu na pikiety #ZatrzymajAborcję przychodziło ok. 25 osób. Wspaniałym świadectwem była młodzież prolife oraz rodzina z dziećmi w dniu, kiedy lewicowy aktywista próbował ośmieszyć nas nagrywając telefonem komórkowym. Nikt z uczestników akcji nie dał się sprowokować.

Wiele osób, widząc nas z banerami, otrzymuje odwagę do opowiadania się za życiem w swoim środowisku, odwodzenia rodziny lub znajomych od aborcji, a nawet zaniechania zaplanowanego wcześniej zabiegu! Informują o tym spowiednicy, co umacnia nas w walce, daje siłę i odwagę. Wierzymy, że nasze działanie, które już ogranicza rzeź niewiniątek w Toruniu, zatrzyma całkowicie ten haniebny proceder.

tekst relacji z Torunia: Agnieszka Szumilas

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 


Zbiórka podpisów pod #StopLGBT

Trwa obywatelska inicjatywa ustawodawcza #StopLGBT, aby zakazać parad równości. Włącz się i zbierz podpisy. Podpisane karty przyślij do końca października na Ogrodową w Warszawie.

Holler Box
Przewiń do góry