Poznań się budzi

Podziel się z innymi!

Nie jesteśmy sędziami ani wrogami ludzi o skłonnościach homoseksualnych  – walczymy z ideologią LGBT przejawiającą się m.in. w propagowaniu adopcji dzieci przez homoseksualistów czy seksualizacji dzieci. W środę 12 sierpnia 2020 roku  w godzinach 18 – 19 mieliśmy znowu pikietę „Stop Dewiacji” przy Starym Marychu w Poznaniu.

Niestety nie rozumiała tego spora grupa osób, które postanowiły towarzyszyć nam w czasie pikiety. Zwolennicy LGBT nie chcą ani słuchać, ani rozmawiać (z małymi wyjątkami). Wolą sami mówić lub nawet krzyczeć! Nie zdają sobie sprawy jak bardzo są zmanipulowani przez lewicowych radykałów. Wierzymy jednak, że przyjdzie czas, że będziemy mogli do nich mówić nie tylko poprzez obraz (baner) ale również przez słowa.

Jest nadzieja dla Poznania – znalazły się osoby, które wyrażały zadowolenie z tego, że mówimy na ulicy prawdę. Deklarowały poparcie dla naszych działań i dziękowały, że jesteśmy. Stąd tytuł tej krótkiej relacji – „Poznań się budzi.”

Autor: Ewa Boruczkowska


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż nam to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry