Marszu Równości

Poznań: Uczestnicy Marszu Równości usłyszeli prawdę

Podziel się z innymi!

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina zorganizowali kontrmanifestację do Marszu Równości w Poznaniu. Przemawiali do uczestników z centralnego punktu na trasie parady środowisk LGBT. Kontra spotkała się z żywymi reakcjami przechodniów.

Poznań Pride

Poznańska homoparada była częścią eventu Poznań Pride Week 2022. Nie mogło na niej zabraknąć wolontariuszy poznańskiej komórki Fundacji Życie i Rodzina. Takie wydarzenia to okazja do tego, by pokazywać stanowczy sprzeciw wobec napierającej propagandy ideologii LGBT.

Marszu Równości

Kontrmanifestacja odbyła się w strategicznym punkcie na mapie marszu – w Parku Izabeli i Jarogniewa Drwęskich, przy skrzyżowaniu ulic Górna Wilda i Królowej Jadwigi. Wolontariusze przemawiali do przechodzących obok uczestników parady, a oni nie pozostawali bierni i odpowiadali w charakterystyczny dla siebie sposób. Kilka momentów z wydarzenia udało uchwycić się na nagraniu.

Zobacz video z kontrmanifestacji w Poznaniu


Marszu Równości

Nie możemy brać wzoru z państw zniewolonych przez LGBT

Wiemy, że środowiska LGBT bacznie obserwują, czy ich ekscesy napotykają opór, czy też jest przyzwolenie na kontynuację demoralizujących działań. Nie chcemy, by Polska podzieliła los państw, które poddały się w starciu z homoaktywistami, w efekcie czego „tęczowy” terror zapanował zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w szkołach, polityce, mediach oraz kulturze. W krajach, gdzie ideologia LGBT przejęła stery życia społecznego, prawda i fakty naukowe, które stoją w sprzeczności z absurdami głoszonymi przez genderystów, są mocno cenzurowane. Nie możemy pozwolić na to, by tak było i w Polsce. Wszystko, co sprzyja ekspansji propagandy LGBT, to bierność, naiwność i strach. Dlatego należy działać mądrze i odważnie.

Marszu Równości

Tekst. Faustyna RewuckaNie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top