Pracownica Pfizera ucieka przed reporterem [VIDEO]

Pracownica Pfizera ucieka przed reporterem

Podziel się z innymi!

Kamerzysta Project Veritas zarejestrował, jak pracownica Pfizera Vanessa Gelman ucieka przed reporterem. Nie chciała odpowiadać na pytania.

Czego boi się Vanessa Gelman?

Vanessa Gelman, dyrektor ds. badań, rozwoju i komunikacji w firmie Pfizer, została nagrana niedaleko swojego domu, gdy uciekała przed reporterem Project Veritas. Dziennikarz chciał zadać jej kilka pytań dotyczących korespondencji mailowej, która wyciekła do sieci. Dlaczego tak bardzo bała się konfrontacji?

Zobacz video:

Ukrywanie prawdy o szczepionkach

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że wyciekły wiadomości mailowe dyrektorów Pfizera, które wskazują na to, że koncern próbuje ukryć przed opinią publiczną niewygodne fakty dotyczące szczepionek przeciw COVID-19 – ich powiązań ze zbrodnią aborcyjną.

W udzielonym dla Project Veritas wywiadzie inna pracownica Pfizera Melissa Strickler, potwierdziła, że szefowie giganta farmaceutycznego nakazywali milczenie w tej sprawie.

Firmy farmaceutyczne produkują i testują swoje preparaty w nieetyczny sposób wykorzystując w tych procesach linie komórkowe skażone morderstwem niewinnych dzieci. Nic dziwnego, że nie chcą się tym chwalić, bo z pewnością zyski ze sprzedaży byłyby znacznie mniejsze. 

Pracownica Pfizera ucieka przed reporterem [VIDEO]
Dziecko zabite podczas aborcji.

Eliksir ze zbrodni

Szczepionki przeciw Covid-19 reklamowane są jako cudowny eliksir, który ma przynieść upragnione wybawienie od choroby. Tymczasem rzeczywistość pokazuje, że aktualnie dostępne w Polsce preparaty są naznaczone morderstwem. Nic nie może usprawiedliwić zbrodni na bezbronnych dzieciach, nawet próba stworzenia szczepionki. 

Zachowanie pracowników Pfizera obnaża strach przed rozpowszechnianiem prawdy. Pytanie: co jeszcze przed nami ukrywają? 

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry