Prawda o aborcji w Poznaniu

Podziel się z innymi!

Poznań nie jest najłatwiejszym terenem do pikietowania. Środowiska proaborcyjne działają tutaj śmielej niż na wschodzie. Tym bardziej widzimy, że jest potrzeba, by pokazywać jak wielkim złem jest aborcja.
We wtorek 28 lipca 2020 zebraliśmy się w naszym stałym miejscu koło pomnika Starego Marycha na deptaku, miejscu bardzo licznie uczęszczanym przez poznaniaków. W ciągu godziny minęły nas setki osób. I tak jak na prawie każdej pikiecie słyszeliśmy słowa uznania i wykrzykiwane w biegu zarzuty – niektóre tak absurdalne, że aż trudno było się do nich odnieść.


Przechodnie mieli okazję zobaczyć to, co aborcjoniści skrzętnie ukrywają – prawdę o aborcji. Wizerunek dziewczynki zabitej w 24. tygodniu życia płodowego zestawiliśmy z hasłem „prawa kobiet”, by uwypuklić zakłamanie feministycznej retoryki. Aborcja jest łamaniem praw kobiet. Te prawa łamane są także w Polsce, gdzie w sejmowych komisjach leży projekt #ZatrzymajAborcję. Politycy zamiast ratować dzieci, pozwalają, aby co dzień zabijano troje z nich!

Tekst: Natalia Klamycka
***
Jeśli chcesz działać w obronie życia w Poznaniu (lub gdziekolwiek indziej) – zaangażuj się: https://www.zycierodzina.pl/kursy/

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie WSPIERAM_4.png

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry