Prawda o LGBT – wystawa #StopDewiacji stanęła w Chojnicach

Podziel się z innymi!

We środę, 8 maja 2019 w Chojnicach stanęła wystawa #StopDewiacji, która obala mity i prezentuje prawdę o homoseksualizmie i innych dewiacjach.

Na wystawę składa się kilkanaście bannerów, które pokazują fakty dotyczące ideologii LGBT oraz twarde liczby dotyczące zagrożeń wynikających z takiego stylu życia. Zawierają one m.in. dane pozyskane z badań naukowych przeprowadzonych przez Family Research Institute w stanie Kolorado, USA.

Zarówno w sferze politycznej jak i kulturowej organizacje gejów i lesbijek prowadzą kampanię mającą na celu przekonanie, że homoseksualizm jest różnorodnością, którą powinniśmy zaakceptować, a nawet afirmować. W dobie poprawności politycznej oraz narastającej homopropagandy, jest to coraz rzadsza możliwość zapoznania się z argumentami, które otwierają oczy na ciemną stronę życia LGBT.

Wystawę przygotowała Fundacja Życie i Rodzina, aby informować i edukować społeczeństwo. To ważne, aby prawda o tym, co próbuje się przedstawić jako jedną z norm, dotarła do jak najszerszej publiczności. Będzie można ją oglądać przy ulicy Tucholskiej w Chojnicach jeszcze przez jakiś czas.

Też chcesz podjąć walkę o zatrzymanie homopropagandy? 

Dołącz do obrońców życia albo zainwestuj w wartości!

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry