Prawda o PiS: „Idziemy na czele czarnych marszów”

Podziel się z innymi!

4 lata rządów PiS, a nadal w polskich szpitalach mordowane są niewinne dzieci. Pozwalając na to, rządzący stają w pierwszym rzędzie maszerujacych w czarnych marszach i de facto wspierają aborcjonistów. W najbliższych wyborach pokażmy im czerwoną kartkę! #uchoprezesa #PiSantylife

 

„Idziemy na czele waszych czarnych marszów” – byłoby śmieszno, ale niestety jest straszno. Okazuje się, że Ucho Prezesa pokazało prawdę o Prawie i Sprawiedliwości. To dzięki nim, codziennie w polskich szpitalach mordowanych jest troje dzieci, a projekt #zatrzymajaborcję nadal leży w szufladach.

Prawda o PiS – Idziemy na czele waszych czarnych marszów

"Idziemy na czele waszych czarnych marszów" – byłoby śmieszno, ale niestety jest straszno. Okazuje się, że Ucho Prezesa pokazało prawdę o @Prawo i Sprawiedliwość. To dzięki nim, codziennie w polskich szpitalach mordowanych jest troje dzieci, a projekt #zatrzymajaborcję nadal leży w szufladach.

Opublikowany przez Fundacja Życie i Rodzina Niedziela, 17 lutego 2019

Cały czas zachęcamy by dzwonić do Trybunału Konstytucyjnego (tel. 22 621 65 03), oraz do posła Grzegorza Matusiaka (883 114 914) z pytaniem czemu nie się nie dzieje w sprawie zakazu aborcji.

Podziel się z innymi!

1 thought on “Prawda o PiS: „Idziemy na czele czarnych marszów””

  1. Pingback: Dołącz do obrońców życia i rodziny - terminy kursów [jesień 2019] - Fundacja Życie i Rodzina

Comments are closed.

Scroll to Top